Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Vidim SF juri OC-a Denvera, ne znam koliko je to pametno, koliko je napad Denvera bio njegova a koliko Pejtonova tvorevina, pa tip je mlađi od Pejtona (plus ovaj je mijenjao playcalling naživo gotovo svaki snep), a vidim da se i Fanđo uzjebao i rekao da mu daju radnu knjižicu ako dovedu Gejsa. 

Link to comment

Vidim SF juri OC-a Denvera, ne znam koliko je to pametno, koliko je napad Denvera bio njegova a koliko Pejtonova tvorevina, pa tip je mlađi od Pejtona (plus ovaj je mijenjao playcalling naživo gotovo svaki snep), a vidim da se i Fanđo uzjebao i rekao da mu daju radnu knjižicu ako dovedu Gejsa. 

 

 

pričao mi je embri, ex trener vukova, koji je jedno vreme radio kao asistent qb trenera u broncosima i kaže da je ovaj OC nije prozvao nijednu akciju za peytona, da nije prismrdeo plejbuku, već je sve to peyton radio. kad peyton stavi ruku na kacigu da kao bolje čuje, tu se kao koncentriše koju akciju da pozove. 

s druge strane, čitam da peyton zove druge timove i govori kako je ovaj ok i da treba da ga angažuju...

Link to comment

pričao mi je embri, ex trener vukova, koji je jedno vreme radio kao asistent qb trenera u broncosima i kaže da je ovaj OC nije prozvao nijednu akciju za peytona, da nije prismrdeo plejbuku, već je sve to peyton radio. kad peyton stavi ruku na kacigu da kao bolje čuje, tu se kao koncentriše koju akciju da pozove. 

s druge strane, čitam da peyton zove druge timove i govori kako je ovaj ok i da treba da ga angažuju...

Pa nekako i meni je logično zvučalo da je bliže toj situaciji nego tome da ovaj ima bilo kakvog bitnog udjela u pozivanju akcija, niti je Pejton na početku karijere niti je ovaj Tom Mur, ali hajde rekoh da ne čerečimo čovjeka na prazno. Opet, s druge strane neki vele da je Pejton gleda da li će ovaj ostati i da će to uticati na odluku da li će i on igrati još jednu sezonu (bar je ta priča bila aktuelna par dana po ispadanju Denvera). Navodno je Gejs kandidat i u samom Denveru za HC-a, pored Del Rija, takođe. 

Jbg, ako nekom ne treba OC, onda je to Pejton, čovjek je X-O mašina na terenu, tako da bih svakog njegovog OC-a trebalo duplo provjeravati. 

 

In adr njuz, ne znam je li bilo ovdje, Tod Bouls u Džetsima. Ali dok ne riješe pitanje QB-a ni on ni Debeli neće se leba najesti od hedkoučovanja. edit: Bouls je doveo Gejlija za OC-a. Sve ljudi koji su navikli da budu karani unutar divizije, nastavlja se circle jerk u ostatku AFC East. 

Edited by James Marshall
Link to comment

@AdamSchefter: 49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.

 

@AdamSchefter: Oakland Raiders now have hired HC Jack Del Rio, as @mortreport reported they would.

 

 

WTF je Jim Tomsula?

Link to comment

Dosadasnji trener DL. Ne znam sta da mislim, simpatican lik, omiljen medju igracima, ali da li je za HC veliko je pitanje. Nazalost ovo znaci i da verovatno Fangio pali :(

 

Vojnik organizacije, tu je 7 godina, bice produzena ruka degenerika Jeda Yorka pa s tog aspekta nissam optimista. Fangio bi bio bolje resenje svakako. 

Edited by ducca
Link to comment

Dosadasnji trener DL. Ne znam sta da mislim, simpatican lik, omiljen medju igracima, ali da li je za HC veliko je pitanje. Nazalost ovo znaci i da verovatno Fangio pali :(

 

Vojnik organizacije, tu je 7 godina, bice produzena ruka degenerika Jeda Yorka pa s tog aspekta nissam optimista. Fangio bi bio bolje resenje svakako. 

 

http://deadspin.com/new-49ers-coach-jim-tomsula-mumbles-and-huffs-his-way-t-1680004518

 

Obara rekord u nemuštosti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...