Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

kako je Davis odigrao :Hail: covek je skinuo boga pitaj koliko pasova danas...

 

da li je ovo kraj za Manninga? ako je bio povredjen, verujem da ce se vratiti... ako nije, onda su poslednjih 5-6 nedelja i ova playoff tekma dokaz da su ga godine konacno stigle... vreme se ne moze prevariti, jbg

Link to comment

Jebe njega i ladnoca. Kao i uvek. Bice da je potcenio taj momenat kad se odlucio za Denver. Komentatori sa CBS mu stidljivo prave omaz, mada sumnjam da nece probati jos koju sezonu...

Edited by ducca
Link to comment

kako je Davis odigrao :Hail: covek je skinuo boga pitaj koliko pasova danas...

 

da li je ovo kraj za Manninga? ako je bio povredjen, verujem da ce se vratiti... ako nije, onda su poslednjih 5-6 nedelja i ova playoff tekma dokaz da su ga godine konacno stigle... vreme se ne moze prevariti, jbg

Uhhh mislim da je ovo kraj.Pitanje šta će ostati u DEN sledeće sezone...Lako je "pričati iz fotelje" ali vreme mu je da ide.On još uvek može bolje od mnogih QB-ova u ligi ali ne na nivou koji je sam postavio...
Link to comment

Po prvi put nije odlučno rekao da će se vratiti. Valja obnoviti mnoge ugovore u Denveru, pitanje je da li mogu da mu sklope ponovo ovakvu "SB or bust" ekipu.

 

U AFC East totalno ludilo, kao seosko švaleranje, svako sa nečijom bivšom ribom. Debeli u Bafalu, Tanenbaum u Majamiju. Čeka se Kvin iz Sijetla u NYJ pa da imamo defanzivno poselo, sa izuzetkom Filbina. 

Link to comment

i opet ce na kraju Billy svima da zavuce...

 

prica se da cemo mi da dovedemo Marinellija... Lovie opovrgnuo, a obzirom da je on kao Tosa po tom pitanju, onda je sasvim moguce da dolazi

Link to comment

i opet ce na kraju Billy svima da zavuce...

 

prica se da cemo mi da dovedemo Marinellija... Lovie opovrgnuo, a obzirom da je on kao Tosa po tom pitanju, onda je sasvim moguce da dolazi

 

zašto bi marineli iz plejof ekipe išao u stoti rebuilding bucsa, osim kao hc? ne sumnjam da će jj da mu ponudi bolji ugovor jer je napravio čudo obzirom na krš od odbrane koji su mu ostavili...

Link to comment

Skip Bayless pored toga sto je rtrd, je Cowgirls homer, on je sigurno vrlo relevantan :D

 

 

 

 

zašto bi marineli iz plejof ekipe išao u stoti rebuilding bucsa, osim kao hc? ne sumnjam da će jj da mu ponudi bolji ugovor jer je napravio čudo obzirom na krš od odbrane koji su mu ostavili...

nemam pojma. izaslo po twitterima, Marinelli je hteo prosle godine da dodje kod nas ali mu JJ nije dao, Lovie uz sve opovrgava... definitivno sumnjivo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...