Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

ja sam na drugom tiketu odigrao na Karolinu H2, nešto mi mnogo bilo 11,5

 

jeste puno imo ako se vec racuna na to da ce biti mali broj poena.

 

 

puno srece sada za carolinu.

Link to comment

NE "rutinski" (malo sutra, naravno ali jbga na kraju oni se izvuku) ....Ali kako onaj Revis uvek mazne lovu na hajp timovima to je strasno....

 

Druga tekma, ja zapravo ne znam kako sam mislio da CAR moze da prismrdi, prejak SEA...

Link to comment

 

 

i ne kapiram zasto sa 5WR and 1st and 5 35yds i 1:55 do kraja... pa trci makar jos 3 puta, nemoj oma na TD

 

Nista milije od naknadne pameti, ali mi delovalo da je, odmah po snepu, Flako imao bas valjano prostora da istrci poprilicno u svoju levu stranu, u navedenoj situaciji.

Link to comment

NE "rutinski" (malo sutra, naravno ali jbga na kraju oni se izvuku) ....Ali kako onaj Revis uvek mazne lovu na hajp timovima to je strasno....

 

Druga tekma, ja zapravo ne znam kako sam mislio da CAR moze da prismrdi, prejak SEA...

 

meni se cini da je grin bej jedini koji bi mogao dobiti sijetla ove godine. 

Link to comment

meni se cini da je grin bej jedini koji bi mogao dobiti sijetla ove godine. 

oni treba prvo Dallas da dobiju... a ko god tu da dobije, meni Seattle izgleda kao favorit... od thanksgiving day-a igraju kao kada su uzeli SB

Link to comment

oni treba prvo Dallas da dobiju... a ko god tu da dobije, meni Seattle izgleda kao favorit... od thanksgiving day-a igraju kao kada su uzeli SB

 

naravno da je sijetl favorit, to sam i ja napisao. 

Link to comment

Da vam prekinem smislenu raspravu o aktuelnoj temi za većinu nebitnim :lol: ali i neporvrđenim infom da će Fat Rex preuzeti Billse. DC Thurman verovatno ide u paketu, navodno se juri OC 49ersa Roman.

Link to comment

Da vam prekinem smislenu raspravu o aktuelnoj temi za većinu nebitnim :lol: ali i neporvrđenim infom da će Fat Rex preuzeti Billse. DC Thurman verovatno ide u paketu, navodno se juri OC 49ersa Roman.

5 god 27,5 mil

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...