Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

rekoh ja da Carolinu sere za sve pare.... odbrana je bruka, ali onaj nafurani govnar je najveca prevara NFLa...

Baltimore ocekivano, Terrell Suggs je mama fudbala

Indy isto tako, Dalton je maceha fudbala

 

Dallas OL :ziga:

bice interesantan drive Lionsa sada... mada Stafford nije ni 1/3 govneta ko prevarant iz Caroline, pa ocekujem da ce nesto da ujebe ipak

 

strašna je dalasova ol, danas samo što nije saranila svog gej qb-a...

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Ovo je nadrealno. Da je samo klekao, bila bi manje-više gotova utakmica, nego se budala kurči da trči :isuse:

pitaj mandinga za to... siguran sam da se seca 4th downa NE protiv Chargersa od pre 7 ili 8 godina :D

Link to comment

strašna je dalasova ol, danas samo što nije saranila svog gej qb-a...

Homo je popusio makar 3 sacka tako sto je drzo loptu 10 sekundi... plus igraju protiv verovatno najboljih front 4 u ligi... nisu ni oni svemocni

Link to comment

da, to je ta line of succession  :lol:

:lol:

 

Realno. Mada, po meni, Sinsi ima ekipu taman za WC ili da budu prvi ispod crte.  

 

 

Nego, sta se desilo sa onim DPI-om. Ko ce bolje objasniti, Troy ili coach Jimmy?  :P

Link to comment

Što kaže Tičer neviđeno loš wc weekend!

Nekad je to bila fabrika šampiona!

Iako bi nam cenim bilo lakše sa CAR, razmontiraćemo i ove kauboje...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

:lol:

 

Realno. Mada, po meni, Sinsi ima ekipu taman za WC ili da budu prvi ispod crte.  

 

 

Nego, sta se desilo sa onim DPI-om. Ko ce bolje objasniti, Troy ili coach Jimmy?  :P

 

 

pravilno razmišljaš...sad jimmy i njegovi sinovi šalju objašnjenje svim sportskim redakcijama, kako je to sasvim normalna stvar... plus, defender leđima okrenut lopti koji sprečava hvatanje do sada nije suđen kao dpi...

Link to comment

Carolina je definitivno najveci underdog od svih preostalih timova, ali neke cudne stvari se desavaju.  Prvo je Cam Newton imao onu saobracajku (posle koje su dobili svaku utakmicu, cak i onu koju je on propustio zbog povrede iz te saobracajke), sinoc pozar u kuci trenera Ron Rivere. Da li je to neki omen ili ne, videcemo u Seattlu u subotu.

Link to comment

ja i dalje ne kapiram kako ste vi uzeli diviziju sa porazima od Tampe i DJetsa :D

 

 

elem, ja sam tipovo SB GB over Cinci, za sada sam jos u igri :D

 

 

divisional:

 

Ravens over Steelers

Bengals over Colts (moram da ostanem uz svoj pick, mada ne znam ko bi normalan glasao za crvenokosog protiv Lucka)

 

Cowboys over Lions

Panthers over Cardinals (govna posrana, ako bude trebalo povredice se i Lindley, samo da ove nastavi kenjati!)

darn, im good at this shit... doduse glasah za Bengalse iako sam reko da ce Coltsi dobiti...

 

 

 

 

Ravens over Patriots (mora i upset neki da padne)

Broncos over Colts

 

Seahawks over Panthers (ne moze ni seronju vecno da kenja)

Packers over Cowboys

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...