Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

utakmica u jednom potezu. karolina sjebava punt pokušaj ali arizona promašuje tekl :)

 

i naravno nisu mogli da postignu utešni td sada da mi pokriju hendikep

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Ala dele Rejvens sakom i kapom, prvo ono saplitanje sopstvenog QB u maltene svojoj end zoni a onda i 12 igraca na terenu pri 4th and 1 na 47 yardi za FG.

Link to comment

užas od wc za sada. obično su tu najbolje utakmice, ne pamtim da sam ikad gledao ovakav wc. 

jedino pozitivno su tri mamojebača od lajnbekera, juče kuechly i davis, danas freeman. uživanje ih je bilo gledati. 

Link to comment

Detroit odličan, 99yd. Čim je ona budala napravila kaznu, znao sam da će ovi da postignu neki poen. Elem, 2 stvari su ovde jasne: 

1) govnari iz dallasa do sada nisu bili u situaciji da im neko zaustavi trčanje i time razotkrije Roma

2) govnari iz dallasa do sada nisu bili u situaciji da im neko više drži loptu i time odbranu dovede na nivo fizičke spreme gej blizanaca

Link to comment

Hm, zašto ovo nije runing into the kicker?

 

zato što je spustio obe noge na zemlju. prethodni put, detroitov panter nije mogao da spusti nogu na zemlju jer je igrač bio ispod, to se računa kao running into kicker. 

ovo je bio običan i loše odglumljen flop.

Link to comment

zato što je spustio obe noge na zemlju. prethodni put, detroitov panter nije mogao da spusti nogu na zemlju jer je igrač bio ispod, to se računa kao running into kicker. 

ovo je bio običan i loše odglumljen flop.

OK, thanx, stvaro nisam znao za to za noge...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...