Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

Ali Karolina je u odličnoj formi, četiri pobjede zaredom dok Arizona u posljednjih 6 kola ima 2-4 i nešto minimalno poena. I ne fali im jedan, već dva QB-a.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Cardinals sa Lindleyem na QB nisu ni priblizno ono sto bi bili sa Stantonom na QB, o Palmeru da i ne govorimo.  Odbrana moze da ih nosi donekle, ali bez dobrog napada (prvi RB Ellington je isto prerano zavrsio sezonu, zamene nisu adekvatne) nemaju sta da traze.

 

Panthers jesu u PO samo zbog toga sto su pobedili u svojoj ubogoj diviziji, ali su ipak pobedili zadnje 4 utakmice, 2 od njih su zaista dominirali, a jednu dobili bez najboljeg igraca , QB Cam Newtona.  Odbrana se vratila u formu i izgledala je kao ona proslogodisnja, cak je i bedni secondary premasio ocekivanja.

 

Tako da se slazem da Carolina ima blagu prednost danas.  Naravno, ja cu biti, kao i uvek svim srcem uz njih, mada sam svestan da im je pobeda danas realno najveci domet ove sezone, jer bi u slucaju da prodju dalje najverovatnije sledeceg vikenda igrali u Seattlu, a to je vec 1 nemoguca misija.

Link to comment

Mislim da je ovo prva plejof utakmica da se prenosi na ESPN ikada. Kakav početak i punt Arizone  :isuse:

 

Jel baš ovako duva vetar na ovu stranu ili idiot ne može da pantuje više od 30yd?

Edited by theanswer
Link to comment

Mislim da je ovo prva plejof utakmica da se prenosi na ESPN ikada. Kakav početak i punt Arizone  :isuse:

 

Jel baš ovako duva vetar na ovu stranu ili idiot ne može da pantuje više od 30yd?

 

najgori panter u ligi, dobio bi otkaz u vukovima, ali izgleda da u arizoni imaju drugačije aršine...

Link to comment

čovek je toliko loš da je upravo sjebao karolinu :D

 

možda grešim ali arizona neće sa konzervativnim playcallingom kao na početku ništa uraditi, moraju ići na sve ili ništa

Link to comment

E jbg, sa ovakvom igrom odbrane ne bi dobili ni da su kompletni u napadu

 

Ovaj meč je u stvari bal budala, koliko gluposti za jedno poluvreme. Pogotovo spec timovi. Što je ovaj sad pustio punt da mi je znati

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...