Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

taman počeše Stilersi da liče na kompletan tim, i onda im se desi ovo sa Belom :isuse: 

 

Fast Willie, 2007., slomljena noga u 16. nedelji pa onda wc poraz od jbnih Jaguara na Hajnc Fildu, na to me ovo sad podseća. strepnja mi je dublja nego nada, a baš mi je žao jer uspeše Tomlin, Hejli i matori Dik da naprave solidan tim u drugoj polovini sezone. 

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

taman počeše Stilersi da liče na kompletan tim, i onda im se desi ovo sa Belom :isuse:

 

Fast Willie, 2007., slomljena noga u 16. nedelji pa onda wc poraz od jbnih Jaguara na Hajnc Fildu, na to me ovo sad podseća. strepnja mi je dublja nego nada, a baš mi je žao jer uspeše Tomlin, Hejli i matori Dik da naprave solidan tim u drugoj polovini sezone. 

ja i dalje ne kapiram kako ste vi uzeli diviziju sa porazima od Tampe i DJetsa :D

 

 

elem, ja sam tipovo SB GB over Cinci, za sada sam jos u igri :D

 

 

divisional:

 

Ravens over Steelers

Bengals over Colts (moram da ostanem uz svoj pick, mada ne znam ko bi normalan glasao za crvenokosog protiv Lucka)

 

Cowboys over Lions

Panthers over Cardinals (govna posrana, ako bude trebalo povredice se i Lindley, samo da ove nastavi kenjati!)

Link to comment

ja za domaćina u sve 4, znam da uvijek bude neko iznenađenje, ali ovaj put tako. Možda najbliže da iznenade su Rejvensi, a iza njih 'tice protivu mačkurina.

Link to comment

brady opet smanjuje svoju platu da bi bilo vise capa za saigrace.

 

Pa ne smanjuje platu, već restrukturira ugovor. Pare će na kraju svakako dobiti. Međutim, sledeće sezone mora da se obnovi ugovor Revisa, pa je zato u novom Brejdijevom ugovoru manja plata sledeće sezone, ali se to nadoknađuje tokom narednih.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Pa ne smanjuje platu, već restrukturira ugovor. Pare će na kraju svakako dobiti. Međutim, sledeće sezone mora da se obnovi ugovor Revisa, pa je zato u novom Brejdijevom ugovoru manja plata sledeće sezone, ali se to nadoknađuje tokom narednih.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Mislim da je najveca promena da umesto garantovanih para u svakom slucaju sad ima garantovane pare samo u slucaju povrede....

 

 

In a deal turned into NFL today, Tom Brady restructured his contract to give NE $24 million more in cash to spend this winter, per sources.

Under the new deal, Brady changed the $24 million in “skill” guarantee to only “injury” guarantee, meaning that Brady now would get the guaranteed money only if he were injured. Brady also now can be released from the Patriots without any liability, but he then would become an unrestricted free agent, free to command the type of guaranteed money he has agreed to surrender. This frees up cash for the Patriots to use on other players. New England needs the cash to help re-sign some of its own free agents such as Darrelle Revis, Devin McCourty, Nate Solder and Shane Vereen, amongst others.

Link to comment

do sada optusteni

 

 

Debeli Rex zajedno sa GMom Idzikom

Harbaugh iz SF, mada sporazumni raskid, nije bilo otpustanje... Michigen objavio da je sve dogovoreno, mada navodno Bearsi i Jetsi pokusavaju da ga dovedu... Ninersi pak hoce Quinna

Mike Smith, navodno je Dimitrof safe

Trestman i Emery

Link to comment

Arena (uglavnom 2), prenosi po par utakmica sedmično, ne znam da li će prenositi sve plejof mečeve, ako budu prenosili igraće se subotom i nedjeljom, počev od sutra. 

Link to comment

jel može neko mišljenje o Karolina-Arizona? Meni se čini da je kvota 3 na Arizonu prevelika, razmišljam se to da odigram. Slabo sam pratio ove sezone, ali Karolina je u plejofu jer je divizija smešna a Arizona nema qb?

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...