Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

a do kraja sezone nece biti ni Ellingtona.  :cry:

 

I bolje. Sa palmerom bi možda mogli do SB, međutim bez njega bolje je dati Ellingtonu više vremena da se oporavi.

Cele sezone ga muči stopalo, ypc mu je 3.3 i to prosto nije išlo. OL mu nije preterano pomagala, ruku na srce.

Moraću da pogledam tekmu opet da vidim kako je Cooper odigrao na LG, možda je ovo početak povratka.

Link to comment

Samo da se poserem na neke od igrača San Dijega i njihovu odluku da nose žute rukavice, pola utakmice sam mislio da lete zastavice, kojih je ionako bilo previše. a sudije su ionako imale par teških promašaja, poput onog starta Braunera koji nije vidio helmet-to-helmet udarca.

Link to comment

povredio se i Stanton.  :isuse:

 

Još se ne zna koliko je ozbiljno. Isto koleno je povredio i 2007, tada je završio na IR.

 

arians je već sad coty. ako napravi nešto u plejofu bez oba qb-a, kapa dole...

 

Meni se isto čini da Arians nema protivnika kada je coty u pitanju. Skoro pa smo teoretski obezbedili playoff, što je meni dosta.

Sledeći meč nam možda startuje QB koji je sezonu počeo na PS, a pola RB tandema je isto počeo sezonu na PS. Gde i kako Arians & co nalaze ove likove, nemam pojma. Williams ima 5.1 ypc u ova dva meča. Ajde protiv Chiefsa, oni imaju bušnu odbranu protiv trčanja, ali protiv Ramsa je imao 15 nošenja za 75y. Taylor isto solidan ypc sinoć, preko 4.

 

Očekujem da nas Seattle ugazi, a protiv SF može svašta da bude.

Link to comment

Bojim se da je odluka da se Smith sutne a zadrzi Kapernik bio okidac, u paketu sa beskrajnim poverenjem u lupeza od OC - Grega Romana. Resenje koje je kratkorocno delovalo funkcionalno i o kojem se nasiroko pricalo medju analiticarima zbog atleticizma doticnog (ali u to vreme i Newtona i RGIII-a, pa i Wilsona) brzo je procitano, decko nije ostvario nikakav napredak u igri u dzepu, ne oseca se uopste komforno, ima jaku ruku ali je preciznost klimava, pregled nula, apsolutno nije sposoban da cita odbranu i brzo menja akcije, upitno je koliko akcija i ima u repertoaru, po nekoliko puta po mecu uludo trosi tajmaute ili mu sviraju delay game...Ne vidim sta moze da se desi pa da od njega ispadne nesto. Tuga me uhvati kad vidim kako se uludo trose Boldin, Crabtree i Vernon Davis, pa i Frank Gore koji je u zadnjoj godini ugovora a stizu ga i godine.

Odbrana je stvarno pouzdana i iz sezone u sezonu opstaje na najvisem nivou, cak i ove sa silnim povredama rade svoj posao iznad ocekivanja, ali dzabe sve kad napad konstatno stuca, da bi se ove sezone potpuno raspao. Izvesno je da Harbough pali, u Oakland najverovatnije, mada se nije bas preporucio proslog vikenda. 

 

Jbg morao sam da se izjadam  :cry:

Link to comment

 

Jbg morao sam da se izjadam  :cry:

 

Razumljivo. Pre par godina je to bio tim od koga se očekivao kontinuitet dobrih sezona - stravična odbrana i sasvim solidan napad, u najmanju ruku. Na str Sanu povrede, ključan trenutak je bilo kada se SF odlučio za Kaepa umesto Smitha. Možda se to ne bi videlo ove sezone toliko da Gore odjednom nije ostario i da odbrana nije bila desetkovana, ali se to itekako vidi. Sreća po SF pa Kaep ima team-friendly ugovor, tako da novi HC može da radi šta hoće.

Link to comment

Cardinals coach Bruce Arians has said that quarterback Drew Stanton’s knee injury is a “day-to-day thing.”  ESPN’s Chris Mortensen reports it’s more like a 28-day thing. Per Mort, Stanton has a realistic chance of returning in four weeks.  That would put Stanton back on the field for the divisional round of the playoffs.  


Link to comment

Kakav početak na Žiletu. Prvi pas Tanehila - 50 jardi. I taman kad sam pomislio da će ovo da bude još jedna od onih mučnih utakmica za gledati, blokiran FG za vođstvo Patriota  :0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...