Jump to content
IGNORED

Konkurs za kratki strip - 2014. godina


Svet stripa

Recommended Posts

svet_stripa_mali_logo.png

Konkurs za kratki strip

Dragi ljubitelji devete umetnosti,
SVET STRIPA, sada već tradicionalno - četvrtu godinu za redom, raspisuje međunarodni konkurs za kratki strip.
Zainteresovani autori svoje radove mogu poslati do nedelje, 29. juna 2014. godine.
Detaljnije informacije pročitajte na našem portalu:

http://www.svetstripa.org.rs/stripomanija/342-konkurs-za-kratki-strip-2014-godine

S poštovanjem,
SVET STRIPA

plaketa_branko_plavsic_b.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
Link to comment

Šteta care, kul je što ovo organizuješ i što se cimaš, baš iskreno to mislim, samo sačuvaj bože šta ti ovi šalju. Crtači su još i okej u većini slučajeva, ali scenariji su transfer neprijatnosti, svi do jednog. Keve mi, mene bi bio blam da bilo kojem od ovih uradaka dam bilo kakvo priznanje. Osim ako nećete da ocenjujete samo crtež, kao što se uglavnom radi na ovakvim konkursima kod nas.

 

Inače stvarno podržavam ovakve akcije i cenim entuzijazam ali mi dotični zgasne kada vidim šta stiže na konkurs pa mi dođe da ugasim vapnom celu priloženu "scenu" ne bi li se na beloj podlozi stvorila neka nova, jebote ovaj jedan prepričava bajate viceve ovaj drugi dekra fore koje ne bi prošle na matine stend ap open majku u predgrađu Denvera, ovaj treći kao pravi britke političke opservacije na nivou aforizama iz ošišanog ježa, užas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...