Jump to content
IGNORED

Amazon, Manaus


smorrior

Recommended Posts

  Sredinom Juna 2014 planiram da posetim Manaus. Posto sam odrastao na stripovma Mister No-a, ovo me vise podseca na neko dugo sanjano avanturisticko putovanje. Za Manaus sam sredio smestaj i program(cak i kartu za utakmicu Svajcarska - Kostarika)...

 

 Ono sto mene vise zanima jeste putovanje u dzunglu. Nasao sam par sajtova gde imaju organizovana putovanja sa hranom i smestajem ali me zanima da li ima neko na ovom forumu ko je vec doziveo to iskustvo i da li moze da preporuci neku agenciju ili vodica.

 

Svaka dobronamerna informacija je dobro dosla.

Link to comment

  Ono sto mene vise zanima jeste putovanje u dzunglu. 

 

Ovo je jedna od mojih planiranih avantura za života. Uopšte, koncept standardnog sightseeing putovanja me malo smorio, i to je nešto što me mnogo privlači, divljina, džungle, safariJi i sl. 

 

Stoga, bićeš biven ako se ne javiš posle sa utiscima i kojom fotkom pride. :)

Link to comment

Pre svega hvala na javljanju. Prica nije nikakva tajna. Prijatelj i ja smo uspeli da dodjemo do dve karte za utakmicu u Manausu. Posle utakmice moj prijatelj odlazi za Fortaleze a ja ostajem u Manausu. Posto cu u medjuvremenu verovatno videti vecinu atrakcija u Manausu, odlazek u dzunglu je ipak mnogo veci izazov a sam se bolje osecam u prirodi nego na betonu. Nasao sam vec neke ponude....neke su veoma ezotericne kao ritual prociscenja u plemenu Ajahuaska...http://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca do najobicnije setnje po dzungli.

Ono sto ja trazim jeste samo proveren vodic i dobar smestaj sa dovoljnom kolicinom ciste vode i hranom.

Nadam se da sam vam malo priblizio moja potrazivanja.

 
Link to comment

 

Pre svega hvala na javljanju. Prica nije nikakva tajna. Prijatelj i ja smo uspeli da dodjemo do dve karte za utakmicu u Manausu. Posle utakmice moj prijatelj odlazi za Fortaleze a ja ostajem u Manausu. Posto cu u medjuvremenu verovatno videti vecinu atrakcija u Manausu, odlazek u dzunglu je ipak mnogo veci izazov a sam se bolje osecam u prirodi nego na betonu. Nasao sam vec neke ponude....neke su veoma ezotericne kao ritual prociscenja u plemenu Ajahuaska...http://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca do najobicnije setnje po dzungli.

Ono sto ja trazim jeste samo proveren vodic i dobar smestaj sa dovoljnom kolicinom ciste vode i hranom.

Nadam se da sam vam malo priblizio moja potrazivanja.

 

Ovoga ima dosta na zapadnom obodu Amazona, Ekvador i Peru. Kako i link kaze nije u pitanju pleme vec napitak.

Prociste te tako da ti je muka, i povracas ko blesav ali onda se naknadno oseti prociscenje.

Poznanici mi kazu da jeste vrlo animljivo i vredno iskustvo.

 

Link to comment

. Kako i link kaze nije u pitanju pleme vec napitak.

 

 

 

 

kontam da ce mu biti jos zanimljivije ako ne zna o cemu se radi  :misko:

 

mada tu nema mnogo pripreme ni mudrovanja..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...