Jump to content
IGNORED

Amazon, Manaus


smorrior

Recommended Posts

  Sredinom Juna 2014 planiram da posetim Manaus. Posto sam odrastao na stripovma Mister No-a, ovo me vise podseca na neko dugo sanjano avanturisticko putovanje. Za Manaus sam sredio smestaj i program(cak i kartu za utakmicu Svajcarska - Kostarika)...

 

 Ono sto mene vise zanima jeste putovanje u dzunglu. Nasao sam par sajtova gde imaju organizovana putovanja sa hranom i smestajem ali me zanima da li ima neko na ovom forumu ko je vec doziveo to iskustvo i da li moze da preporuci neku agenciju ili vodica.

 

Svaka dobronamerna informacija je dobro dosla.

Link to comment

  Ono sto mene vise zanima jeste putovanje u dzunglu. 

 

Ovo je jedna od mojih planiranih avantura za života. Uopšte, koncept standardnog sightseeing putovanja me malo smorio, i to je nešto što me mnogo privlači, divljina, džungle, safariJi i sl. 

 

Stoga, bićeš biven ako se ne javiš posle sa utiscima i kojom fotkom pride. :)

Link to comment

Pre svega hvala na javljanju. Prica nije nikakva tajna. Prijatelj i ja smo uspeli da dodjemo do dve karte za utakmicu u Manausu. Posle utakmice moj prijatelj odlazi za Fortaleze a ja ostajem u Manausu. Posto cu u medjuvremenu verovatno videti vecinu atrakcija u Manausu, odlazek u dzunglu je ipak mnogo veci izazov a sam se bolje osecam u prirodi nego na betonu. Nasao sam vec neke ponude....neke su veoma ezotericne kao ritual prociscenja u plemenu Ajahuaska...http://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca do najobicnije setnje po dzungli.

Ono sto ja trazim jeste samo proveren vodic i dobar smestaj sa dovoljnom kolicinom ciste vode i hranom.

Nadam se da sam vam malo priblizio moja potrazivanja.

 
Link to comment

 

Pre svega hvala na javljanju. Prica nije nikakva tajna. Prijatelj i ja smo uspeli da dodjemo do dve karte za utakmicu u Manausu. Posle utakmice moj prijatelj odlazi za Fortaleze a ja ostajem u Manausu. Posto cu u medjuvremenu verovatno videti vecinu atrakcija u Manausu, odlazek u dzunglu je ipak mnogo veci izazov a sam se bolje osecam u prirodi nego na betonu. Nasao sam vec neke ponude....neke su veoma ezotericne kao ritual prociscenja u plemenu Ajahuaska...http://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca do najobicnije setnje po dzungli.

Ono sto ja trazim jeste samo proveren vodic i dobar smestaj sa dovoljnom kolicinom ciste vode i hranom.

Nadam se da sam vam malo priblizio moja potrazivanja.

 

Ovoga ima dosta na zapadnom obodu Amazona, Ekvador i Peru. Kako i link kaze nije u pitanju pleme vec napitak.

Prociste te tako da ti je muka, i povracas ko blesav ali onda se naknadno oseti prociscenje.

Poznanici mi kazu da jeste vrlo animljivo i vredno iskustvo.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...