Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 4. 10. 2024. at 8:48, Boksi said:

Kupari ne. Ona olupina od hotelskog kompleksa još je tamo, tužno je, a uskoro bi trebalo i da se ruši. 

 

 

Ali mogu dobre fotke tamo da se naprave (2018, kamera upitnog kvaliteta)

 

image.jpeg.d33c5cead1b43581df87692741a9a3c0.jpeg

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

@copkillah čudan je neki osećaj u vezi sa ovim…

Kad sam čitala o prošlosti i budućnosti hotela iznenadilo me je sledeće: “nakon rata, Hrvatska je vojska obnovila djelomično kompleks i tu boravila do povlačenja 2000. Bez prisutnih vlasnika, kompleks je počeo propadati i postao mjesto „krađe stoljeća“ da bismo danas imali ovo što imamo, ruševine.”

 

link 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Boksi said:

@copkillah čudan je neki osećaj u vezi sa ovim…

Kad sam čitala o prošlosti i budućnosti hotela iznenadilo me je sledeće: “nakon rata, Hrvatska je vojska obnovila djelomično kompleks i tu boravila do povlačenja 2000. Bez prisutnih vlasnika, kompleks je počeo propadati i postao mjesto „krađe stoljeća“ da bismo danas imali ovo što imamo, ruševine.”

 

link 

 

Ja sam tamo bio kao dete, možda sa 3-4 godine recimo. Koliko sam ja čuo, JNA je navodno palila to kada se povlačila, ali se to ne poklapa sa ovim što tu piše.

 

Ja volim taj osećaj napuštenih zgrada, posebno hotela. Prođeš i pomisliš šta se tu sve izdešavalo, koliko je njih je tu došlo i prvi put videlo more, koliko je dece tu napravljeno... :D

 

Prethodnih godina mi se nešto nije namestilo da ponovo odem tamo, ovaj put sa malo boljom kamerom, tada sam imao sreće da nije bila neka gužva.

  • +1 3
Link to comment

Malo sam se šetao rano i fotkao Beograđane. Pitam, fotkam ako smem. Evo ove dve, imam još al nisam zadovoljan. Ne stižem sve, biću bolji. Pola 6 ujutru...

 

b.jpg

 

 

ml.jpg

Edited by Hermetico
  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...