Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • duda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to Nole izgubio, koliko sam uspela da vidim, i nije baš zaslužio da prođe dalje. Teška je godina pred njim. Ovo dođe kao prekretnica u karijeri. Da malo više razmisli šta će i kako će dalje.

Link to comment
jebiga :(sta sad da radim u nedelju prepodne. zivim za zadnju nedelju u januaru i gledanje novaka u finalu austrilije.puj, jebem te smotanog konja!!!
Takodje!Da u nedelju organizujemo PPP turnir u tenisu :0.6:
Link to comment

Na osnovu čega on to osvaja RG? Sastavio ga je wawrinka, opet se poluraspao pod pritiskom a ovo je teren i podloga i turnir koji mu je do sada najviše odgovarao.Optimizam se temelji na čemu? Nadal je loš na šljaci? Mhm.

Link to comment

A pazi ovog Banjca: Gledajte Vilandera siguran sam da će biti ushićen! Pa jel to sve što imaš da kažeš brate!send from WC šolja by BVK

Link to comment

Ovaj poraz je cist idiotluk.Hajde ovako, za RG prosle godine je ispustio dushu, mogao da pobedi, nije - oprosteno jer se borio ko lav i jer je Nadal u pitanjuNa Vimbldonu je igrao kao Kale gospodar vremena, ali ajde kao, pritisak, prvi Britanac posle xyz godina - oprosteno na kreditUS Open opet ima Nadala koji pada na guzicu dva poena zaredom i gubi 0:40 u trecem setu na 4:4, gubi to na glupe greske, kasnije i set i mec - vec tu realno jasno da nesto mora da se menja i da je potpuno retardirano igrati uopste ako tako funkcionises.Onda krece preporod, razvaljivanje, back to the roots i kontam, opametio se, zna sta radi, kidace, imace manje od 5 poraza u narednoj sezoni, zeljan je krvi.I onda ovo ?Ovo NIKAKVOG smisla nema.

Link to comment

Jedino što će više od poraza da mi ide na onu stvar su "šta se cimaš, on ima milione" komentari. Ne znam, do prvog brejka wawrinke u drugom setu je imao punu kontrolu, lako je uzimao gemove i pretio na skoro svaki njegov servis gem. Tačno je tu kvrcno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...