Jump to content

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

Mislim da je Bojana Jovanovski prosle godine osvojila to, nije los turnir uopste i uvek bude nekih solidnih igracica ali Krunicka je izgubila od Lesie Tsurenko koja je bas nikakva... dakle, ovo na US Openu je bilo slucajno i sad ce ponovo da se raspada, uglavnom.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citam komentare na internetu na vest o poraza Krunicke. I isti oni koji su neki dan pisali da je ona sledeca br.1 i da Novak treba da se ugleda na nju, sad je salju u pemziju. Jesmo govna...

Link to comment

Mislim da je Bojana Jovanovski prosle godine osvojila to, nije los turnir uopste i uvek bude nekih solidnih igracica ali Krunicka je izgubila od Lesie Tsurenko koja je bas nikakva... dakle, ovo na US Openu je bilo slucajno i sad ce ponovo da se raspada, uglavnom.

 

- javio se veliki expert za tenis :P

 

 

zli 07 September 2014 - 17:43:03

Jel moguce da je neko poredio Cilica i Del Potra, po bilo kom osnovu?  :huh: Don't mix frogs and grandmothers, Delpo je ipak klasa za Marina. Sto se tice finala, mislim da Nisikori dobija rutinski, jednostavno je bolji igrac.

 

Link to comment

Naravno da je smehotresno ali eno ljudi pisali tamo na temi, veliki teniski eksperti :D Cilic sila, nista ga vise ne moze zaustaviti sad kad je probio led!

 

A Tsurenko jeste u rangu Krunicke, mada smo mozda ipak ocekivali da malo krene na bolje posle uspesnog US Opena...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ima bar 10 aktivnih igrača koji su zaslužili da uzmu gren slem trofej prije Marina. Čovjek je imao 2-25 protiv velike četvorke, nikada nije ušao ni u polufinale mastersa..No dobro, kao što je već bilo govora, ulazimo u eru gdje će gren slem šampioni postajati oni koji to vjerovatno nisu ni sanjali.

Link to comment

Naravno da je smehotresno ali eno ljudi pisali tamo na temi, veliki teniski eksperti :D Cilic sila, nista ga vise ne moze zaustaviti sad kad je probio led!

 

A Tsurenko jeste u rangu Krunicke, mada smo mozda ipak ocekivali da malo krene na bolje posle uspesnog US Opena...

da sam ja izneo onakvo pretviđanje o finalnom meču pokrio bih se ušima i ćutao bar do ao :lolol:

Link to comment

Nije da je neko iznenadjenje, ali mi iskreno zao.

 

 

Ben Rothenberg @BenRothenberg 17m

Juan Martin del Potro announces on Facebook that he is pulling out of Kuala Lumpur, Tokyo, and Shanghai

 

"I would like to take this opportunity to tell you, my fans, that although the recovery of the wrist is progressing very well, I need a little more time to reach the competitive level necessary to compete week after week. I worked hard to be ready to make my comeback in Asia, where I had great results last year, but unfortunately it was not possible. I'm going to miss my fans in Malaysia, Tokyo and Shanghai who always gave me tremendous support. I will keep working hard on my recovery to play the European season at the end of the year. As always, thanks for your messages !"

Link to comment

Ona je valjda prosle godine osvojila Taskent, sto ce reci da brani neke bodove tu. Inace, igrala je prilicno lose tj. mladja Radvanska je igrala dobro ali je Bojana bila psihicki jaca na kraju i nekako prelomila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...