Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

obe su uspesno pokazale da nema tog meca koji nisu u stanju da izgube. protiv serene ocekujem 1 kvalitetan raspad.

Pokazale su da su mentalno veoma nestabilne ali opet i da umeju da igraju odlican tenis ... Bravo za Anu u svakom slucaju !

 

edit: Prvi poen u zadnjem gemu i onaj volej sa same zemlje  :Hail:

Edited by Geograf
Link to comment

ne znam da li je na 4:4 marijin predlog ani da proveri krvni pritisak bila provokacija ili spontano nerviranje na glas. zabavna scena u svakom slucaju

Link to comment

Nije to bila provokacija, vec klasicno dzukacko ponasanje. Razocarala me Sarapova tim potezom.

 

A ceo mec je kad se sve pogleda bio spektakl. Iako je ukupno broj gresaka bio dosta veci od broja vinera, itekako se imalo videti dosta odlicnih poena i odlicnih udaraca. Obe su maksimalno udarale lopticu 3h i stvarno je bilo lepo za gledanje.

 

I stoji da su pokazale da umeju da budu nestabilne i da vezuju ocajne minute, al su jos vise pokazale da umeju da udaraju lopticu.

 

A posebno mi zanimljivo, jer sam u jednom trenutku pomislio da je gotovo i da je Ana izgubila (na drugu mec loptu Sarapove), a kad to pomislim u Aninim mecevim u 99.9% i bude tako. Al sinoc ne. Zavrsila je Ana spektakularno mec i pokazala da je ovo stvarno njena sezona.

 

I na kraju moram da kazem (ne zamerite na tome :) ) da je ovaj mec na neki nacin zenska verzija spektakla koji prave Djokovic i Nadal. Naravno sa manama koje nosi zenski tenis i njih dve ko igračice, ali svakako spektakl od maratonskih 3h. :Hail: :hail:

 

 

Edit: i da, onaj Anin udarac kod 6:5 :Hail:

Edited by Timmy
Link to comment

Upravo sam odgledala kraj drugog seta i ceo treći set između Ane i Marije. Sve što je reko Timmy +milion.

 

 

I samo da dodam da se divim onima koji su ostali budni gledali ovo noćas, čovek treba da ima čelične živce da ovo gleda u direktnom prenosu. Ja sam izludela, a znala sam rezultat, a o Marijinom vrištanju neću ništa ni da kažem.

Link to comment

Ja sam bio budan prva dva seta onda nisam imao zivce, bio sam ubedjen da ce ANA da pukne lagano pa sam otisao da spavam. Ali nikako nisam mogao da zaspim :D  pa sam prvo pratio livescore i video da je ANA brejknuta na 3-2. Onda sam upalio TV i kad je Masa povela 4-2 opet ga ugasijo :D . Onda pocekam nekoliko minuta upalim nazad TV i vidim da je ANA dobila servis za 4-3. S tim sam se nekako bio zadovoljio rekao dobro je bar  se nije raspala u ovom trecem setu i pogledao sve lepo do kraja :D . Svaka cast ANI dve mec lopte je spasila bukvalno se u ovom trecem setu pretvorila u Novaka :D .

Neverovatan mec zaista :Hail: . Sta ocekivati u finalu nemam pojma svasta moze da bude. U svakom slucaju sta god da se desi ANA je ponovo u finalu nekog mastersa nakon ko zna koliko godina :Hail: .

 

I niko da spomene sudiju. Kako je samo brutalno pokrao ANU u petoj igri  drugog seta i s time vratio Masu nazad u igru :isuse:  ladno je ANA zbog toga mogla da izgubi mec. :isuse:

Edited by Cash
Link to comment

Nije to bila provokacija, vec klasicno dzukacko ponasanje. Razocarala me Sarapova tim potezom.

 

A ceo mec je kad se sve pogleda bio spektakl. Iako je ukupno broj gresaka bio dosta veci od broja vinera, itekako se imalo videti dosta odlicnih poena i odlicnih udaraca. Obe su maksimalno udarale lopticu 3h i stvarno je bilo lepo za gledanje.

 

I stoji da su pokazale da umeju da budu nestabilne i da vezuju ocajne minute, al su jos vise pokazale da umeju da udaraju lopticu.

 

A posebno mi zanimljivo, jer sam u jednom trenutku pomislio da je gotovo i da je Ana izgubila (na drugu mec loptu Sarapove), a kad to pomislim u Aninim mecevim u 99.9% i bude tako. Al sinoc ne. Zavrsila je Ana spektakularno mec i pokazala da je ovo stvarno njena sezona.

 

I na kraju moram da kazem (ne zamerite na tome :) ) da je ovaj mec na neki nacin zenska verzija spektakla koji prave Djokovic i Nadal. Naravno sa manama koje nosi zenski tenis i njih dve ko igračice, ali svakako spektakl od maratonskih 3h. :Hail: :Hail:

 

 

Edit: i da, onaj Anin udarac kod 6:5 :Hail:

Slazem se sa napisanim.Samo jos jednom za udarac kog 6:5  :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...