Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam čemu pljuc po Robredu. Čovek je odličan igrač na betonu, tj. bio u najboljim danima pre povrede, top 10.

Drag je i meni Novak i kapiram da nije bila prijatna prozivka, al da se ne lažemo, taj meč i onaj sa Monfilsom su mu realno muljarske pobede

Link to comment

Ako u prvom / drugom kolu dobije Benetoa / Šardija, možda dogura i do 3. kola na USO gde će ga počistiti neko od ostalih francuza ili španaca (sans Nadal)...

Link to comment

tenis je vrlo zajeban sport

u kom to još sportu sportista mora tokom cele godine da bude na top nivou ?

 

i onda, to mogu samo fanatici

a fanatici ovog sporta su i rafa i fed i novak, ali novak možda malo manje (onomad su me ovde maltene razapeli zbog te tvrdnje, a ja pod tim ne mislim ništa loše, nego samo da normalno ljudisko biće sa raznolikim socijalnim i inim potrebama ne može da mlati po onoj loptici 24/7/12/xy)

on da je moj sin ja bih se već debelo zabrinula

pa dečko je godinama u vrhu

ne mogu ni da zamislim koja su to odricanja

 

tako da, meni je to sasvim normalno da dođe do zasićenja u nekom momentu

 

neka se ne ljute fedovi navijači, cenim ja njega kao igrača maksimalno, ali ponekad mi se učini da je on na drugoj strani negde ipak zakinut, te može tako da bude posvećen jednoj jedinoj stvari u životu

 

ed.

o rafi neću ni da pričam na tu temu, on mi na momente deluje potpuno sumanuto sa tom voljom i željom za pobedama

Edited by dùda
Link to comment

Ako u prvom / drugom kolu dobije Benetoa / Šardija, možda dogura i do 3. kola na USO gde će ga počistiti neko od ostalih francuza ili španaca (sans Nadal)...

 

Realno, ako bi morao da igra kvalifikacije, nema sanse da bi ih prosao. To bi znacilo 3 vezane pobede, sto on nikako ne bi mogao da ostvari. 

Link to comment

Iz ova četiri meča jedini zaključak je da je kasno krenuo sa pripremama i da još radi na snazi, jer on jednostavno ne može jako da udari lopticu, a da ne pričamo o bekhend paraleli koja je pokazatelj da ima manjak treninga sa lopticom. Plus mu je drugi servis  tragičan.

Link to comment

tenis je vrlo zajeban sport

u kom to još sportu sportista mora tokom cele godine da bude na top nivou ?

 

i onda, to mogu samo fanatici

a fanatici ovog sporta su i rafa i fed i novak, ali novak možda malo manje (onomad su me ovde maltene razapeli zbog te tvrdnje, a ja pod tim ne mislim ništa loše, nego samo da normalno ljudisko biće sa raznolikim socijalnim i inim potrebama ne može da mlati po onoj loptici 24/7/12/xy)

on da je moj sin ja bih se već debelo zabrinula

pa dečko je godinama u vrhu

ne mogu ni da zamislim koja su to odricanja

 

tako da, meni je to sasvim normalno da dođe do zasićenja u nekom momentu

 

neka se ne ljute fedovi navijači, cenim ja njega kao igrača maksimalno, ali ponekad mi se učini da je on na drugoj strani negde ipak zakinut, te može tako da bude posvećen jednoj jedinoj stvari u životu

 

ed.

o rafi neću ni da pričam na tu temu, on mi na momente deluje potpuno sumanuto sa tom voljom i željom za pobedama

to je to, otprilike.

 

Novak je jednostavno u neznatno vecoj mjeri normalno ljudsko bice, a u neznatno manjoj manijakalno posvecen i vjecito gladan uspjeha kao druga dvojica na samom vrhu. i to je potpuno shvatljivo, s cisto ljudske strane.

 

ali s navijacke je izvor razocaranja i frustracije, bar za mene. jebiga, u mom navijanju nema mjesta za racio, ja hocu da "moji" pobijede uvijek i svuda!

 

samo sto to, eto, ne moze... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...