Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

dok sam jutros peglala (na jeftinu struju  :sleep: ) gledala reprizu meča venus-kerber

dakle  :ziga: za obe

koje je to prangijanje bilo, atp da se ne postidi

statistika ne govori puno o meču, zato što su se neke veoma snažne, duge i iscrpljujuće razmene završavale greškama što je i očekivano

venus me jako pozitivno iznenadila, sa 34 je imala snage za ovakav meč, znači radila je na kondiciji 

i u ovim godinama, bolja je kondiciono nego pre 6 godina npr

sećam se njenog meča sa jelenom iz tog vremena, u trećem setu je disala na škrge i generalno je za nju važilo pravilo da su joj male šanse kada je neko dotera do trećeg seta

međutim, ipak je bila  crknuta na kraju, verujem da će to biti presudan faktor protiv navaro

Link to comment

Ne znam sta je Novaku trebalo da se onako blamira u Torontu. Mislim, iz aviona se videlo da se steka za naredna dva turnira. Samo mi nije jasno zasto jednostavno nije otkazao Toronto.

 

Zreb za Sinsi nije los uopste.

Link to comment

Zreb sličan kao u Toronru, al ipak

dosta laksi. U 1/8 i 1/2 finalu isto Conga i Vavrinka. Samo u prvom kolu Simon umesto Momfisa i u 1/4 Ferer umesto Mareja.

Link to comment

Naravno da će Federer osvojiti.

 

Conga odvali Novaka, Mareja i Dimitrova, a Lignjoslav igra sa kvalifikantima do finala i onda osvoji.

 

Kolko me nervira to, a nije prvi put.

Link to comment

Federer je svakako favorit, ali nece biti veliko iznenadjenje ako Conga dobije.

 

federer je favorit samo zato sto se tako zove. po prikazanoj igri do sad conga mnogo bolji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...