Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomi car ^_^  Ajmo preokret.

 

nije što sam stavio koji dinar na njega, al volim fajtere

 

edit: a što se tiče Novaka, možda da je bio nešto lakši žreb, bi se iscimao da odigra ljudski.

ovo je tankovao za sve pare

Edited by Garnirung
Link to comment

Mislim da je i njemu to fokus. Moguće da ako bude malo bolji žreb u Sinsiju, da će da nagazi jer mu ipak fali taj Masters, ali ne verujem da će da se satire.

 

Sa Wta strane, gledah pre neko veče onaj raspad Bušar, sasrao je pritisak, pa su i ona i Kirgios imali humble pie za marendu.

 

A danas Rodžers izgubi od Karoline sa jednim gemom :0.6:  Pa kako jbt?

Ana se primila na renking kao da je junior. Umesto da preskoči turnir, kad je već jebe kuk i zaleči se, ona jurca siću poene.

i to još Rodžers kup, koji bi trebala elegantno da napušava ko Serena Indian Vels.

Link to comment

Nisam gledao, al me ne iznenadjuje rezultat Djkovica. Sinoc je video da trenutno nije na maksimumu. Danas igra sa ludim Congom, sutra u 1/4 finalu na Mareja... Probao malo danas i otaljao mec. Nije mnogo sportski, ali mi razumljivo. Nek se dobro spremi za Sinisinati i USO.

Link to comment

Super meč igraju Federer I Ćilić koji je spasio gomilu meč lopti i na kraju izjednačio u taj brejku. Inače ako prodje Ćilić mi je favorit za osvajanje Toronta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...