Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drugim recima, Novak je prvi do kraja godine, po treci put.

 

Kul

 

 

Mislim da još uvek ne. Novak brani 5000 posle US Opena

 

 

Treba gledati trku, gde Novak ima 600 bodova prednosti.

 

Edit. A Novak brani 4100 posle USO.

 

Renne je u pravu, pored toga sto brani ogroman broj poena, Djokovic ocekuje i rodjenje deteta u [valjda] septembru, treba ocekivati da otalja minimum jedan masters.

Link to comment

Viktor dve pobede u samo 5h. Prvo Hanesku, a onda Pašanski.

 

Iznenadjen sam da organizatori daju igracu samo 2h pauzae izmedju meceva. E Viktore, sta si docekao.

Edited by Timmy
Link to comment

Kad je prethodna tri dana padala kiša pa da je danas program bio pretrpan. Morali su se nadoknaditi mečevi i prvog i drugog kola.

 

Da, Viktorov meč je otkazivan već nekoliko puta. Slična situacija je bila na prethodnom turniru, kad je izgubio od Verdaska, Verdasku je to bio drugi meč u tom danu.

Link to comment

Da, desava se to. Ali uvek se da igracu nekoliko sati. A Viktor nije imao ni 2h pauze.

 

Jbg, šta da se radi. Da izdrži jedan ovakav turnir i ako pobedi, biće u prvih 350, to je već daleko bolja situacija. Sutra igra protiv prvog nosioca, tu ako prođe ne bi smeo dalje da ima problema, svi koji su ostali u igri su dosta slabiji.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Koliko je realno da uleti u prvih 100 i glavni zreb za USO? Za kvalifikacije koje mesto mu treba, 200?

 

Ovako na prvi pogled mislim da nema teorije što se tiče prvih 100, dok za prvih 200 ima neke šanse, ali morao bi da uzme ovaj čelendžer i onda bar još jedan. Ne znam tačno koje mesto mu treba, ali npr. u kvalifikacijama za Vimbldon bilo je igrača do oko 250. mesta.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Mislim da nema sanse za USO niti da mu je to cilj. A do 100. mesta ima on da guli dosta. To je oko 600 bodova, sto nije baš tako lako skupiti.

 

Ana upravo igra sa nekom Kineskinjom Zhao i rutinski je delje. 6:1 4:1 trenutno. Sutra sa Serenom.

Link to comment

lista učesnika se kompletira šest nedelja pre početka GS i valjda četiri nedelje kod ostalih turnira, tako da je on sredinom jula morao da bude među 100/200 za USO. Što se tiče onog juče, i Pašanski i Viktor su svoje mečeve prvog kola igrali istovremeno i otprilike istovremeno završili tako da niko nije imao neku prednost što se toga tiče usled te male pauze između mečeva.

Link to comment

Bravo. Posle 4-5 godina je u top10, ako nisam pomesao... Al svakako dugo nije bila u 10.

 

Tako nekako. Bila je čak pala i na 60 i neko mesto 2010.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...