Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji prenaglaseni seksipil, o cemu vi pricate? Kad je Ana Ivanovic bila prenaglaseno seksipilna? :D Meni onaj njen mrljavi uzbudjeni glasic izaziva momentalnu impotenciju, od prvog dana.

 

+1

ali kad ga Vika zastenje. pa zanjiše plućima...

Link to comment

+1

ali kad ga Vika zastenje. pa zanjiše plućima...

 

Ona mi je jako iritantna i prilicno ruzna. Ali moze Janina Vikmajer, gazelica moja dugonoga :wub:  :D

Link to comment

Ona mi je jako iritantna i prilicno ruzna. Ali moze Janina Vikmajer, gazelica moja dugonoga :wub:   :D

 

Janina? sad si me razočarao gotovo jednako kao onomad kad si dao primat dupetima spram sisa.

Link to comment

Ajde nije ni ovo bilo loše

 

Odlično, kako je iščupao onaj drugi set, bolje nije davno odigrao, ali Verdasko na šljaci bi bio problem i za mnogo boljeg igrača nego što je Viktor. Kako god, upisao je 45 poena, biće negde oko 620. mesta i može malo lakše da diše.

Link to comment

Zna li se gde ce sledece igrati? Cini mi se da na njegovom sajtu pise Kicbil, ali nigde nisam nasao potvrdu toga (pise da ce i Umag igrati pa zato ne uzimam to za ozbiljno)

Link to comment

Zna li se gde ce sledece igrati? Cini mi se da na njegovom sajtu pise Kicbil, ali nigde nisam nasao potvrdu toga (pise da ce i Umag igrati pa zato ne uzimam to za ozbiljno)

 

Čisto sumnjam da i on sam zna gde će igrati, verovatno tamo gde opet uspe da dobije WC

 

Sad vidim na Tviteru se pominje kao sigurna opcija San Marino čelendžer u prvoj nedelji avgusta, a Kicbil ako upadne, upadne

Edited by Time Crisis
Link to comment

Zna li se gde ce sledece igrati? Cini mi se da na njegovom sajtu pise Kicbil, ali nigde nisam nasao potvrdu toga (pise da ce i Umag igrati pa zato ne uzimam to za ozbiljno)

 

Igraće kvalifikacije na čelindžeru u Kortini. On, Pašanski i Čačić kvalifikacije, Krajinović i Krstin u glavnom žrebu.

Link to comment

Samo da podržim Zlog glede karakterologija™, možda je malo preterao kod Vike, ali - to je to.

 

(Koksy nema pojma :fantom: )

Ma bas dva nemate pppojma
Link to comment

Kako bre gli Vika iritantna

 

Meni jeste, jbg. Vristi, folira se cesto, mnogo puta sam je video da radi ono zaokruzivanje loptice u autu pa se posle ispostavljalo da nije bio aut... a ima cesto i one napade saljenja i glupiranja a la Djokovic, samo sto je Novak nas covek pa ga gotivim a ona nije pa mi je time dodatno ogavna. Jednostavno mi je antipaticna i to je to.

 

 

 

Janina? sad si me razočarao gotovo jednako kao onomad kad si dao primat dupetima spram sisa.

 

Visoka, zgodna, lice obicno tj. nije nikakva lepotica... a opet, to sve zajedno mi je ekstra. Ovo za dupe vs. sise necu ni da komentarisem, samo cemo se posvadjati bezveze  <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...