Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

od danas nolo vodi 12:9 u finalima protiv rafe, u finalima na sljaci samo 5:4 za rafaela  :ss1:

 

nerealna statistika novaka kad se ima u vidu protiv koga je to uradio.

 

npr. rafa protiv 'goata' ima 14-6 u finalima. 10-2 u finalima na sljaci. (ako sam dobro izracunao sad na brzaka)...

Link to comment

Nesto razmisljam, koliko ce nam faliti ovi njihovi mecevi kad obojica odu u penziju. Intenzitet tenisa koji njih dvojica pokazuju u svojim najboljim medjusobnim mecevima ce biti nedostizan godinama i godinama nakon sto oni okace reket o klin.

Link to comment

Nesto razmisljam, koliko ce nam faliti ovi njihovi mecevi kad obojica odu u penziju. Intenzitet tenisa koji njih dvojica pokazuju u svojim najboljim medjusobnim mecevima ce biti nedostizan godinama i godinama nakon sto oni okace reket o klin.

 

to isto rekoh zeni juce kad smo gledali. koga cemo gledati za 5-6 godina? mozda se pojave neki likovi, ali sumnjam

Link to comment

Nesto razmisljam, koliko ce nam faliti ovi njihovi mecevi kad obojica odu u penziju. Intenzitet tenisa koji njih dvojica pokazuju u svojim najboljim medjusobnim mecevima ce biti nedostizan godinama i godinama nakon sto oni okace reket o klin.

 

Kao Borg i Mekinro. Samo što oni nisu bili vršnjaci i jedva su par godina bili konkurenti. Ovo je rivalitet koji će se teško ponoviti uskoro. A najbolje tek dolazi. Ima da pršti sve.

Link to comment

Nadam se da je ovo dovoljno da se zagasi jedan od najjadnijih topika na forumu. Ako je nekada i bilo nekome smešno da se sprda sa njim do sada, možda sad mogu malo da mu se skinu sa kurca. 

 

da nisi malo preozbiljno to shvatio? taj topik koji spominjes ionako nije namenjen novaku vec vama koje to nervira. nisu hasler i filipenko umobolni bolidi, samo vole da se sprdaju.

 

bravo za novaka i donaciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad se vraca Troicki? Cini mi se da je nede u ovo vreme kaznjen prosle godine.

 

Jel on uopste trenira, jel planira da se ozbiljno vraca? Video sam ga par puta u gradu poslednjih meseca, a ja se ne krecem u blizini teniskih terena...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...