Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što ja mrzim tenis koji igra Raonić. Opali sivonjo, pa ako uđe, uđe.

+1

ali ipak je za koplje ispred neprikosnovenog šampiona u ovoj disciplini Ive Karlovića. Miloš bar ume da odigra nešto u polju.

Link to comment

+1

ali ipak je za koplje ispred neprikosnovenog šampiona u ovoj disciplini Ive Karlovića. Miloš bar ume da odigra nešto u polju.

 

Apsolutno da. Zato me toliko i nervira, jer ume da igra tenis, a igra ziheraški za sve pare. Odvratno.

Link to comment

Ne kontam, kako biste vi igrali sa 2m i topovskim servisom?

 

pa jebiga, verovatno bih probao da mu ga malo dam i po nekoj tehnici.

ovako (govorim o Karloviću), ako ga ide servis  - siguran je da igra tajbrejk. ako ga stane samo u jednom gemu, sjebo je set.

mislim, jeste to u okvirima pravila ali prilično smarački za gledati. govorimo o takozvanoj lepoti igre.

Link to comment

Ne znam kako bih igrao da sam takav, al znam da sam kao gledalac juce pomislio da bi zbog dobrobiti tenisa trebalo napraviti posebno takmicenje za Raonica, Karlovica, Iznera i slicne... Mnogo bre ruzan tenis za gledanje. U odnosu na njihove meceve, mecevi JJ deluju kao melem za oci.

 

Razumem da ima ljudi ko ce da osude ovakvo misljenje, al jbga, pricam iskljucivo kao tv gledalac kojeg nervira to sto vidi.

Link to comment

Ne kontam, kako biste vi igrali sa 2m i topovskim servisom?

Bavio bih se nekim drugim sportom, npr:

 

Strongman-gym-equipment.jpg

 

 

Edited by burekdzija
Link to comment

Ne bi mogao Raonic da ponese ove jadne svinje, nije radio hiljade i hiljade sklekova i trbusnjaka i deluje prilicno slabasno za ovako nesto...

 

Sta znam, ja mislim da je prilicno limitiran time sto je krakat i otprilike igra ono sto mu visina dozvoljava, cak mi je cudno sto nije vise u fazonu servis-volej igre. A da nije zanimljivo za gledanje, nije :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Od polovine prvog seta imam osećaj da kakvu god glupost Nole da napravi, Nadal ovo ne može da dobije...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...