Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jelena je imala Enan jednom ili dva puta na par poena, ali naravno, usrala se najstrašnije.

 

polufinale us opena, 1:0 u setovima, 4:1 i servis i onda svadja sa sudijom i totalno pucanje :(

Link to comment

Možemo da mislimo o Ani, Jeci, Noletu ovo ili ono, ali je činjenica da su oni, znam da će zvučati otrcano, najbolji ambasadori Srbije. U koju god belosvetsku vukojebinu da otputujem i tamo upalim TV, jedin Srbi na koje naletim verglajući kanale najverovatnije budu oni, neko od njih ... A o tome da je prva asocijacija stranaca na Srbiju postao Nole, kao nekad Tito za Jugoslaviju, da i ne govorimo ...

Edited by stoka
Link to comment

Mislio sam da nema jadnijeg turnira od rahmetli Đoković opena, ali sad šaltam kanale i naletim na reprizu Eštorila, ajd što na ES piše lajv a tri je ujutro, već što bukvalno na terenu ima više ljudi nego na tribinama. Treba ukinuti neke turnire stvarno. Jebote još ovo ES prenosi, a oni nikad nisu mogli da dobiju prava za ATP turnire, mora da se ovo dijelilo džaba.

Edited by James Marshall
Link to comment

Eurosport je davno prdnuo u čabar, njima je bilijar postao glavni sport ... Njih je i SOS kanal pretekao u zanimljivosti i ekskluzivnosti ...

Edited by stoka
Link to comment

samo kad bi izbacili jebenu bundesligu jurosport bi bio idealan sportski kanal  :fantom:

 

biciklizam, gren slem tenis, snuker, karling :wub:  meni dosta.

Link to comment

samo kad bi izbacili jebenu bundesligu jurosport bi bio idealan sportski kanal  :fantom:

 

biciklizam, gren slem tenis, snuker, karling :wub:  meni dosta.

A ski skokovi (i ostale nordijske discipline), EP i SP u plivanju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...