Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, tad ga je irnisao.

Mada mislim da će sutra biti laganica

 

Kakva crna laganica sa Federerom? To su statement mecevi za obojicu, nema tu laganice.

Link to comment

Mislim da bi Novak realno mogao sutra da se potrudi i da konacno izbrise razliku u broju pobeda izmedju njega i Feda, a onda da se poradi i na H2H protiv Rafe pre nego sto se ode u penziju. Jos to, RG i Sinsinati pa da se razilazimo, skoro da sam zaboravio kako je to gledati tenis bez stresa. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

Svaka cast Garsija-Lopezu, dao je publici tenisa za poslednju paru koju su platili da bi gledali mec. Da covek od 30 godina na 1:5 i mec loptu za Novaka onako istrci poen dok ga je Novak razvlacio kao pitu po terenu i na kraju spasi tu mec loptu, to zasluzuje svaki respekt.

 

Novak je dobio early warning, sreca od nedovoljno dobrog igraca da ga dobije. Da je ovde veceras bio neki igrac iz drugog esalona, tipa Berdiha, Iznera ili Conge, izgubio bi glatko u dva seta. Ovako ga je jedne godine izmaltretirao Beluci u Madridu, upravo nakon dva pesacki dobijena meca.

 

mozda je novak sporo usao u mec zbog motivacije. mislio je da ce ggl da se skine jos u svlacionici i da ce biti lako kao u prva dva meca. 

 

ipak, ni u jednom trenutku nisam ni sumnjao da ce novak dobiti.

Link to comment

Mislim da bi Novak realno mogao sutra da se potrudi i da konacno izbrise razliku u broju pobeda izmedju njega i Feda, a onda da se poradi i na H2H protiv Rafe pre nego sto se ode u penziju. Jos to, RG i Sinsinati pa da se razilazimo, skoro da sam zaboravio kako je to gledati tenis bez stresa. :lolol:

Iz nekog razloga sam baš optimista, ja koji večito mračim, ali mislim da je došao dan za lagano pranje
Link to comment

Ja vala nisam bas optimista, jos nisu izbacile kvote zemaljske kladionice, ali cu ukoliko kvota bude 2.00 ili vise odigrati na Federera. E sada da li ce to biti dovoljno Djokovicu, videcemo.  :D

Link to comment

Ma ušao je opušten u meč i mašio udarce koji su trebali završavati poen. Pa se uvukla  nesigurnost i znao je da ga čeka silazak u rudnik da bi dobio meč.

Link to comment

Ja vala nisam bas optimista, jos nisu izbacile kvote zemaljske kladionice, ali cu ukoliko kvota bude 2.00 ili vise odigrati na Federera. E sada da li ce to biti dovoljno Djokovicu, videcemo.  :D

Na bwin je na Federera 3.40, odnosno 1.28 za pobedu Djokovica. Pinnacle 1.33-3.67.

To je na sljaci realna postavka, mada je Djokovic bio neubedljiv danas.

Link to comment

Na bwin je na Federera 3.40, odnosno 1.28 za pobedu Djokovica. Pinnacle 1.33-3.67.

To je na sljaci realna postavka, mada je Djokovic bio neubedljiv danas.

 

Nije ni Fed bas blistao protiv Conge, Francuz je bio na dva poena od pobede. Nista to ne znaci ni kod jednog ni kod drugog, sutra je master reset pre pocetka meca.

Link to comment

Novak je dobio early warning, sreca od nedovoljno dobrog igraca da ga dobije. Da je ovde veceras bio neki igrac iz drugog esalona, tipa Berdiha, Iznera ili Conge, izgubio bi glatko u dva seta. Ovako ga je jedne godine izmaltretirao Beluci u Madridu, upravo nakon dva pesacki dobijena meca.

 

Ništa Tsonga nije odigrao bolje od GGL-a, prošle nedelje je GGL osvojio turnir u Kazablanci i nije nimalo za potcenjivanje

Link to comment

Ništa Tsonga nije odigrao bolje od GGL-a, prošle nedelje je GGL osvojio turnir u Kazablanci i nije nimalo za potcenjivanje

 

Dobro, malo sam zanemario Conginu formu, samo sam generalno nabrojao tip igraca sa kojim bi Novak danas imao problema. Svaka cast Lopezu na Kazablanci, dokazao je i protiv Berdiha u kakvoj je formi, ali da Novak nije usao u mec kao poslednji retard tesko da bi ovo islo u tri seta. Na 1:1 i 40:0 dozvolio je sebi da izgubi devet poena zaredom nekim suludim pokusajima voleja, duplim greskama i ispucavanjem u aut od pola metra, napravio je 45 UE na mecu. Nije to bas bilo izdanje za primer. Novak jako, jako retko gubi ili uopste ima vecih problema protiv tempo igraca koji ne mogu da ga probiju na osnovnoj liniji a GGL je tipican primer. Je l' njega bese pre par godina oduvao s terena nekim zalosnim rezultatom?

Link to comment

Pre par godina je pre par godina, istorija apsolutno nema nikakav uticaj na nečiju trenutnu formu, uostalom Ferer je to danas ubedljivo dokazao. Mislim da nema potrebe previše se udubljivati u današnji meč, Novak ga je igrao pod reflektorima, pretpostavljam da mu jeto prvi takav meč u karijeri na ovom terenu, uvek su to dnevni mečevi. Videćemo sutra protiv Federera da li je ovo neki izuzetak ili ne :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...