Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

Nole odbija da igra završnicu sa tamo nekim fercongiskovićeviskim džiberima ^_^ 

 

 

 

a podsvesno se plaši reprize januarskog Melburna

 

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa nema reprize, igrao bi protivu raspalog federera

ali neće do njega doći

 

 

u jebote, mozak mi danas baguje, na svakih 2 sata se vraćam sat unazad i fiksam se paralelnom realnošću :isuse:

 

ubedio sam sam sebe da je Tsonga pobedio, iako sam video rezultat kad sam stigao sa posla i još sam slušao komentare iz studija na SkySport 10 minuta.

 

umoran sam ko konjsko kopito 1917 u Leipzigu

 

 

 

ništa... :isuse:

Edited by mlatko
Link to comment

Novak igra ocajno, ali i ovaj covek je neverovatno uporan.

 

Sta njemu preostaje nego da bude uporan? Covek se bori kao lav a to sto mu Novak daje sansu svojim "ostavio sam mozak u svlacionici" tenisom nije njegov problem.

Link to comment

Svaka cast Garsija-Lopezu, dao je publici tenisa za poslednju paru koju su platili da bi gledali mec. Da covek od 30 godina na 1:5 i mec loptu za Novaka onako istrci poen dok ga je Novak razvlacio kao pitu po terenu i na kraju spasi tu mec loptu, to zasluzuje svaki respekt.

 

Novak je dobio early warning, sreca od nedovoljno dobrog igraca da ga dobije. Da je ovde veceras bio neki igrac iz drugog esalona, tipa Berdiha, Iznera ili Conge, izgubio bi glatko u dva seta. Ovako ga je jedne godine izmaltretirao Beluci u Madridu, upravo nakon dva pesacki dobijena meca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...