Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je vala dosta njihovih epskih mečeva za tri života  <_< 

 

+1

 

Razvalio ga je, vrlo brutalno. Novak je nepobediv kad zalici na 2011. Ovaj Majami u odnosu na onaj od pre tri godine je bio jos bolji, a Rafa nista slabiji.

 

Vratio se motiv. :ss1:

Link to comment

Nijednog trenutka nije imao onaj pogled "šta ću ja ovde da se smaram", a da ne spominjem bekhend. Čim mu se vratio taj udarac, ko da je drugi čovek na terenu.

Link to comment

Meni se čitav ovaj hajp oko ovog meča ne sviđa. Jeste, odigrao je odličan meč, ali poslednje što mu u ovom trenutku treba jeste nekakvo samozadovoljenje (vidjeti pod Monte Karlo 2013).

Link to comment

Meni se čitav ovaj hajp oko ovog meča ne sviđa. Jeste, odigrao je odličan meč, ali poslednje što mu u ovom trenutku treba jeste nekakvo samozadovoljenje (vidjeti pod Monte Karlo 2013).

 

Kakav hajp? Sta je trebalo da uradi? Da namerno izgubi kako ne bi bio "samozadovoljan" i da tako tera sa porazima do kraja karijere?

 

On je ovim pobedama bukvalno spasio sezonu koja je lako mogla da ode niz slivnik vec posle dva odigrana turnira. Ne postoji stvar koja mu je bila potrebnija od ova dva pehara i sistematskog umlacivanja Nadala u finalu Majamija.

Link to comment

Hajp nema veze sa Đokovićem, stvoren je u javnosti. Samo sam se nadovezao na ono što se desilo prošle godine, kada se čK širila priča da je posle Monte Karla bio toliko zadovoljan da je izbjegavao Nadala do Pariza. 

Link to comment

Hajp nema veze sa Đokovićem, stvoren je u javnosti. Samo sam se nadovezao na ono što se desilo prošle godine, kada se čK širila priča da je posle Monte Karla bio toliko zadovoljan da je izbjegavao Nadala do Pariza. 

 

Ma, kao da on ne zna sta treba da radi pa ce da slusa sta carsija prica. Ljudi su odigrali 40 meceva na svim mogucim i nemogucim podlogama i momentum je nekoliko puta prelazio s jedne na drugu stranu Znaju oni jedan drugoga do poslednjeg tika na licu.

Link to comment

Hajp nema veze sa Đokovićem, stvoren je u javnosti. Samo sam se nadovezao na ono što se desilo prošle godine, kada se čK širila priča da je posle Monte Karla bio toliko zadovoljan da je izbjegavao Nadala do Pariza. 

 

Ne znam ko je širio tu priču, ali to je bila glupost najobičnija. Iako je pobedio u Monte Karlu, Novak je i dalje vukao povredu, pre dolaska u Madrid nije ni trenirao i bilo je pitanje da li će uopšte nastupiti; rezultat je bio da je u Madridu ispao odmah na početku. U Rimu je već bio bolji, mada je od Berdiha izgubio neverovatno glupo, ali svima se to dešava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...