Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

poslednjih devet +WTF i još su sledeća tri biti njihova, jer nema šanse da neko osvoji neki šljakasti pored njih dvojice, ukoliko ne bude nekih povreda i odustajanja naravno.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pokušao je Nadal nekoliko puta da preuzme meč i upola toga bi mu bilo dovoljno da protiv svakog igrača okrene u svoju korist, ali ne protiv ovakvog Novaka.

Link to comment

odavno mi nije bilo ovakvo uzivanje da gledam novaka. steta samo sto rafa nije bio na nivou, bio bi mec za pamcenje.

 

Brate mili, odigrali su 40 meceva.  :lolol: Ne moze bas svaki da bude za pamcenje.

Link to comment

odavno mi nije bilo ovakvo uzivanje da gledam novaka. steta samo sto rafa nije bio na nivou, bio bi mec za pamcenje.

 

evo ovde su obojica bili na nivou™

 

kakav atomski tenis su igrali ko klinci od 20-21 godinu

 

 

ve gi i bodovik dva centa, dobar je danas, kakav zna da bude

 

King of Hard Courts Edited by Čutura
Link to comment

Sećam se jednog, ali svakako ih nije bilo mnogo više od toga.

Eh što su ti utisci. Pogledao sam snimak upravo zbog ovog i bilo je bar šest tih udaraca. Čini mi se da smo slično videli meč, to jest nisam primetio da se na silu izvači na taj forhend. Udarao ga je kad mu se namesti, sasvim prirodno.

Link to comment

Kaze mi drugar iz Germanije da je u medijima opsta pomama za Djokovicem nakon ove saradnje sa Bekerom, da je bilo i ranije ali sad posebno,  da je sinoc nakon finala isla spec.emisija i tako dalje, marketing ubiVa :D

Link to comment

Eh što su ti utisci. Pogledao sam snimak upravo zbog ovog i bilo je bar šest tih udaraca. Čini mi se da smo slično videli meč, to jest nisam primetio da se na silu izvači na taj forhend. Udarao ga je kad mu se namesti, sasvim prirodno.

 

U svakom slučaju juče to nije bio udarac koji je 'obeležio meč' što se kaže, BH CC je rulao :)

Link to comment

Baš me briga za epske mečeve dokle god ovaj naš dobiva. Poeni i titule a ne zvona i praporci... :)

 

Poslato sa znatno boljeg a osetno jeftinijeg telefona od Samsung Galaxy S4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...