Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

keijev povratak u meč u tb-u u kome je gubio 2:5 je nešto najspektakularnije što sam u poslednje vreme videla u tenisu

 

i evo ih (kei i david) teraju treći bespoštedno

sutra ko preživi ide novaku na istinu

 

ono, nadam se (ako prođe kei) da neće biti povampiren ko u nekim momentima ovog meča kojeg upravo igra

 

ed.

i evo, servira kei za meč

a delovalo je još pre sat vremena da je na konopcima

sad igra ko na nekim drozamatm

Edited by dùda
Link to comment

Mislim da ce ga Novak rutinski odraditi ovaj put ali ovo sa Fererom je stvarno bio spektakl. Tih par poena kod 2:5 u tajbrejku drugog je odigrao nestvarno dobro, strasan balans izmedju agresivne i pametne igre. Mada, ponavljam, cenim da ce ga Njole pocistiti lagano.

Link to comment

Mislim da ce ga Novak rutinski odraditi ovaj put ali ovo sa Fererom je stvarno bio spektakl. Tih par poena kod 2:5 u tajbrejku drugog je odigrao nestvarno dobro, strasan balans izmedju agresivne i pametne igre. Mada, ponavljam, cenim da ce ga Njole pocistiti lagano.

pa oće kad će kei biti crknut a pride je i odradio to zbog čega je došao

 

ali posle ovoga što sam sinoć videla, cenim da motivisan i zdrav kei može da dođe glave bilo kome

 

ed.

i da, tih 5 poena (a i mnoge druge poene u meču) je odigrao kao novak iz 2011-te

bh paralela i skraćena dijagonala nestvarne (taman da odrađuje rafu rutinski :wicked: )

i onako nizak, u stanju je da udara sa zavidne visine, fh a naročito bh, kombinacija sjajne defanzive i ofanzive, ma preslikana najbolja novakova igra

a što mi se najviše dopalo, ne ometa se kad promaši već ladno nastavlja da pokušava i dalje sa istim udarcem

 

ono što je novak negde usput izgubio pa sad često igra ko baba u momentima kada je to najmanje potrebno

Edited by dùda
Link to comment

Raonić - Birdshit 1:1 ... Mrzim sebe i sramota me je da priznam da navijam za gnjidu ™ ... sve u nadi da bi ga sutra Novak bolno penetrirao... :wicked:

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment

Tako se to radi... Raonić, realno, osim razarajućeg servisa nema mnogo šta da ponudi... U susretu sa odličnim riternom može samo skuplja loptice oko terena. Novak u normalnom modu ne bi trebalo da ima problema sa njim... 3:0 za sad.

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...