Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novak u pola 2 popodne.

 

A ujutru igraju Viktor i Krajinovic drugi i posolednji krug u kvalifikacijama za Sangaj. Filip sa 1 nosiocem i 55. na listi Gabashvilijem, a Viktor sa 13. nosiocem, nekim Wardom (117). Viktor danas lagano dobio Matosevica (76).

Link to comment

Nije ni meni jasno, taj Ward je katastrofa. Pretpostavljam da je umor u pitanju, od kako se vratio stalno je na terenu. 

A Filip me bas razocarava, stalno gubi od nekih mediokriteta...

Link to comment

Ne mlati.

 

Bar proveri pre nego sto tako nesto napises. Ili bar pogledaj par prethodnih postova. Filip je izgubio od mnogo bolje polasiranog igraca od njega i ne znam sta je tu za razocarenje? Osim cinjenice da Srbin nije svakog pobedio :isuse:

Link to comment

Da, izgubio je od mocnog Gabasvilija, pre toga u Pekingu od jos mocnijeg Berankisa, a na US Openu od najmocnijeg Smiceka  :D

Mozda i ja previse ocekujem od njega, ali pratim ga jako dugo, decko je top20 talenat. Doduse povrede su ga dosta unazadile, ali zao mi je kad vidim da ne moze da izadje na kraj sa najblaze receno prosecnim igracima... Nije vise ni mlad, 22 godine ima, vreme je da napravi iskorak ako ne zeli vecno da se vucara po celindzerima...

Link to comment

Ok. Ja mislim da ga precenjujes i da se za njega ne moze reci da je toiliki talenat.

 

A u danasnjem tenisu, igrac sa 22 je i dalje mlad. Nazalost, ali je tako.

Link to comment

Šta je bre ovo? Mi seli da ručamo, a ono gotov prvi set sa 6:0.

 

Izgleda da Novak objašnjava  šta je brutalna demonstracija sile. 

Edited by Arkadija
Link to comment

Ala bi bio fazon da ga urnise sa dva krompira, da ovaj dodatno pati zbog bruke. Jedan brejk nas deli od toga, valjda ce odigrati muski do kraja nas dobri Njole.

 

A Krajinovic nije top20 materijal, nemojte se saliti. Ja zbog kladjenja pratim te manje turnire vec godinama i svega sam se nagledao ali njemu je ovo sad realan plasman i nikako nije iznenadjenje poraz od iskusnijeg i boljeg Gabasvilija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...