Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rafa se porodio da uzme brejk u trecem setu. I Klizan odmah ribrejk i to sa nulom :D

 

edit: pa jos jedan gem sa nulom. 

 

Hu d fak iz Klizan :O

Edited by Timmy
Link to comment

I jos jedan brejk za 5:3. Servira Klizan za mec.

 

Inace od 13 poslednjih poena Kliazn uzeo 12. (9 ih bilo na Rafin servis)

Edited by Timmy
Link to comment

Kližan je dobar igrač. još se sjećam diskusije kada smo raspravljali o Nadalovom žrebu na Vimbldonu gdje je izvukao Kližana u prvom kolu. Pljunuti Mečir i Kučera, dakle top 10 je realan domet.

Zanimljivo da Nadal ima samo osam poraza od ljevaka u karijeri.

 

edit: Gubio je 5-1.

Edited by keitel
Link to comment

Kližan je dobar igrač. još se sjećam diskusije kada smo raspravljali o Nadalovom žrebu na Vimbldonu gdje je izvukao Kližana u prvom kolu. Pljunuti Mečir i Kučera, dakle top 10 je realan domet.

 

Prošlog meseca je Kližan spasavao meč lopte protiv nekog Kineza koji je jedva u prvih hiljadu, odlično je odigrao danas, ali daleko je on od top 10. :)

Link to comment

Jeste daleko, ali ima potencijal da to ostvari. Sada kad je Gulbis uradio nešto, mislim da je skupa sa Pospišilom koga smo gledali juče Kližan najveći underachiever od grupe tenisera u srednjim dvadesetim.

Link to comment

Odlican je Klizan kad je u elementu, samo je problem sto je to jednom u 10 meceva. Ja ga zbog kladionice gledam jako cesto i vidjao sam raspade na nekim malim turnirima, jednostavno ne lici na sebe kad ga ne ide. Mislim da u karijeri nece uraditi nista vise nego do sad ali bilo bi lepo da izbaci i gnjidu Berdiha, ako je ikako moguce.

Link to comment

Vidim da je Endi vratio brejk, nešto mi pukao livescore - sad je Novak opet uzeo brejk ima 5:4 i servira za meč... al znajući njega pre će ovo da ode u 3. set :wicked:

Sve u svemu, vreme je da krenem na 9-satnu vožnju kući, pa kako god se ovo završilo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...