Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Blago nama sa internetom, iseres sta god ti padne napamet a onda se vadis kako ti hakovali komp, profil, tviter, ves masinu....

 

.. ličnu kartu...

Link to comment

Neko se tesko sranje desava u zemlji kad RTS u hedovima pominje premijera u pola recenice, bez slike, a prva vest je guzva ispred JDP-a???

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Može li objašnjenje za nas sa jeftinijim kartama (ali ne ovim od 100 i 200 dinara)? Sad vidim i na FB da se Somborac dotakao tih karata za JDP i Rajfajzena, koja js priča?

Link to comment

Može li objašnjenje za nas sa jeftinijim kartama (ali ne ovim od 100 i 200 dinara)? Sad vidim i na FB da se Somborac dotakao tih karata za JDP i Rajfajzena, koja js priča?

 

karte za pozoriste se prodaju po toj ceni zato jer ostatak (do isplative) pokriva rajfajzen banka. pri tome ja cujem da se ustvari prodaje jako mali broj karata, da namerno nema informacije sta je vec rasprodato pa ljudi cekaju da kupe nesto sto ne postoji i slicno, te eto i ogromnih redova. uz to je naravno pokrenuto i par "nasih ljudi" u medijima da se pobrinu, u zamenu za sitan znak zahvalnosti tipa povoljan kredit, da sve to bude adekvatno propraceno naslovnim stranama i hedovima u vestima i eto...

Edited by aram
Link to comment

Meni je potpuno neverovatno da se juče pojavio onoliki broj ljudi i da su čekali za karte.

I sam sam hteo da kupim neke karte, ali nikada ne bih čekao u redu od 50ak metara da bi ih kupio.

Malo mi je čudna ta informacija da se prodaje mali broj karata jer šta su onda toliki ljudi radili ceo dan. I šta će biti sa tim kartama? Sigurno ih neće prodavati za redovnu cenu, a ne verujem da ih neće prodavati uopšte. Jedino da ih poklone.

Ja sam juče svratio oko 18h do pozorišta i tada je na vratima stajalo obaveštenje da su ljudi iz reda dobili brojeve, pa treba da dođu danas da kupe karte.

Link to comment

karte za pozoriste se prodaju po toj ceni zato jer ostatak (do isplative) pokriva rajfajzen banka. pri tome ja cujem da se ustvari prodaje jako mali broj karata, da namerno nema informacije sta je vec rasprodato pa ljudi cekaju da kupe nesto sto ne postoji i slicno, te eto i ogromnih redova. uz to je naravno pokrenuto i par "nasih ljudi" u medijima da se pobrinu, u zamenu za sitan znak zahvalnosti tipa povoljan kredit, da sve to bude adekvatno propraceno naslovnim stranama i hedovima u vestima i eto...

ne znam da li si video količinu ljudi, užasavajuće je. i to usred radnog dana. seća na one dane kada su prvi put podelili knjigu uz novine ili kada je eps delio majice.

 

 

 

 

I sam sam hteo da kupim neke karte, ali nikada ne bih čekao u redu od 50ak metara da bi ih kupio.

bilo to dosta više od 50 m

 

JDP%20guzva%20N.%20Radenkovic%2020012015

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...