Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

juce sam gldao tasovca kod bujosevica i shvatio da slinoliki tipovi nisu najgori, ljudi poput tasoca su njagori. odvratni, smrdljivi beskicmenjak kome su sve vreme pisali po faci, a on zna da su u pravu ali je ipak preracunao da je kinta odlicna tako da moze to da izdrzi. bio je ultra ogavan i ranije, sad je to podigao na visi nivo.

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

:wubić:

 

wire gledam drugu sezonu :fantom: a za tasovca lupaš ko maxim po diviziji sud si doneo na osnovu virala™ i učešća u vladi

Ma ne, druzio sam se sa njim, obilaxio kafane.

 

 

Smrad

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma ne, druzio sam se sa njim, obilaxio kafane.

 

 

Smrad

:isuse:

 

čovek ne mora da se upoznaje lumpujići po kafanama, dovoljno je da se pogleda minuli rad. a tasovčev je sjajan. da je bar 50% kulturnih radnika™ u svojim domenima uradilo ono što je uradio tasovac sa beogradskom filharmonijom srbija bi bila lepše mesto za život.

 

r&o

Link to comment

Pa ne zanima me njegov rad u filharmoniji, ogavan mi je kao lik, to je samo podvukao i podebljao nakon ulaska u vladu. Sad je svima jasno kakvo je to govno.

Link to comment

Pa ne zanima me njegov rad u filharmoniji, ogavan mi je kao lik, to je samo podvukao i podebljao nakon ulaska u vladu. Sad je svima jasno kakvo je to govno.

 

+1

 

najveće govno trenutno u srbiji. on, verbić i kori. ostali su onakvi kakvi jesu - govnari, a ovi su uspeli da se spuste čak i ispod tog nivoa.

Link to comment

+1

 

najveće govno trenutno u srbiji. on, verbić i kori. ostali su onakvi kakvi jesu - govnari, a ovi su uspeli da se spuste čak i ispod tog nivoa.

 

stvaro svima preporucujem da pogledaju emisiju, clankovita glista bi ostavila bolji utisak.

Link to comment

 

КАТЕГОРИЈА / ДАНА 17/01/2015 У 21:54 ЧАСОВА / 

Ко је Марко Чадеж, нови председник Привредне коморе Србије

 Нови председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж нема ни онолико мало искуства у привреди колико је имао његов претходник Жељко Сертић. Нема ни високу школску спрему већ читав низ различитих курсева. Био је љубавник бившег немачког амбасадора Волфрама Маса, који га је спасио од вишегодишње робије када га је београдска полиција ухапсила са 12,3 грама чистог кокаина. После два сусрета са премијером Вучићем изабран је брзопотезно за председника ПКС
 
 
 

 

 

brisem ti one linkove. ali dosta me razocarao brkic.

Link to comment

+1

 

najveće govno trenutno u srbiji. on, verbić i kori. ostali su onakvi kakvi jesu - govnari, a ovi su uspeli da se spuste čak i ispod tog nivoa.

 

alo hejteri, gledajte to sa druge strane. da je ovo troje uspelo da podigne ove ostale cak i iznad njihovog nivoa.... casa, polupuna, poluprazna

Link to comment

joj olosha nad oloshima :isuse:

zar ce se stvarno propustiti kakva takva prilika da ovo smece odgovara?

jel tuzbu mora da podnese osteceni ili moze bilo ko?

Ne postoji prilika, u tome je problem. Čitav ovaj skandal je zapravo ono najbolje što je Psiholabud mogao da smisli kao odgovor na Kolindinu™ predizbornu i pobedničku kampanju. Bolestan kakav jeste, doživljavao je jedan nervni slom za drugim svaki put kada bi ova nešto novo odvalila da prikupi još koji braniteljski glas pa je rešio da joj se osveti kako samo 1 autentičan šešeljev isprdak ume. Kapiram da je najiskrenije ubedjen da ju je žestoko i opako ponizio sa ovim, tako se razmišlja u radikalskom koordinatnom sistemu. Na drugoj strani, Hrvatska je dobila jednu lepu "pamti pa vrati" kartu koju će odigrati negde u budućnosti, tako da imamo win-win.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...