Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

onaj vasa što je pobegao na neki mini ppp da tamo tiho umre zaboravljen od svih je imao 1 extra opis wc ivana   :fantom:

 

Radeci vise od 10 godina sa najrazlicitijim ljudima iz medijske branse otkrio sam jednu zakonomernost: korelacija izmedju nabedjenog smekerstva poput ovog Ivanovog, i citavog seta gnusnih osobina koje obuhvataju, ali se ne ogranicavaju na: ulizistvo, sklonost drukanju, pa cak i sitan lopovluk od svojih kolega (kradja sitnih para sa stola), mitomaniju, pickopacenistvo i neopisivi kukavicluk - gde sam stao, da: korelacija je 1. nema odstupanja, uvek je tako. kad ti neko kaze da je smeker, kad se pozove na ulicne vrline, pljuni ga slajmarom medju oci i gledaj kako puzi. to je sve kurac, svi ti ljudi su kurac, nule, govna.

 
Edited by Hella
Link to comment

onaj vasa što je pobegao na neki mini ppp da tamo tiho umre zaboravljen od svih je imao 1 extra opis wc ivana :fantom:

još bolji opis ljudi 'iz medijske branše'. samo što bih na onaj spisak osobina dodao i beskraničnu ljubav ka besplatnom.
Link to comment

za Studio B pisma zainteresovanosti poslali su:
1. Gama sistem - gradjevinska firma iz Zuca
2. CTC Unit firma koja se bavi uvozom i veleprodajom električnih kućnih aparata i nautičke opreme i stanogradnjom

 

kako beše adresa apr-a, da vidimo ko su vlasnici ovih medijskih giganata?

Link to comment

za Studio B pisma zainteresovanosti poslali su:

1. Gama sistem - gradjevinska firma iz Zuca

2.  firma koja se bavi uvozom i veleprodajom električnih kućnih aparata i nautičke opreme i stanogradnjom

 

kako beše adresa apr-a, da vidimo ko su vlasnici ovih medijskih giganata?

1. miloje ilijevski

2. vladimir pašić

 

:blink:

Link to comment

Pod 2. je izgleda zanimljiviji Ibrahimpašić Branimir, 90% vlasništva. Inače je sa Vladimirom Pašićem i suvlasnik firme Pollino Plast, Šimanovci. Kao i firme CTC-UNIT TRGOVINA NA DEBELO, Ljubljana.

 

al mene ustvari više zanima kojoj su stranci bliski :)

Edited by aram
Link to comment

za Studio B pisma zainteresovanosti poslali su:

1. Gama sistem - gradjevinska firma iz Zuca

2. CTC Unit firma koja se bavi uvozom i veleprodajom električnih kućnih aparata i nautičke opreme i stanogradnjom

 

kako beše adresa apr-a, da vidimo ko su vlasnici ovih medijskih giganata?

 

Strašno. Kultni radio, posle kultna televizija, tokom devedesetih jedan ambiciozan medijsko-turističko-ugostiteljski projekat, koji je u svom okrilju negovao jedan STB Tours, pa onda kultni STB klub u Beograđanki, mesto gde su svoj muzički zanat izučavali Denis&Obule, sada će da kupi neki preduzimač iz Zuca ...

Link to comment

gde moze da se vidi ko su zainteresovani i za ostale medije? gledao sam taj spisak dok je to jos bilo u toku ali nemogu sada da ga pronadjem.

da li je to konacno ili mogu kupci jos da se javljaju?

Link to comment

Ja da sam urednik, za ovakve gluposti bi se dobijao otkaz.Vest iz Blica oko pogibije devojke  u N.Sadu:

 

 

Zasad neidentifikovana mlađa ženska osoba pronađena je mrtva sinoć oko 18 sati na uglu Somborskog bulevara i Prvomajske ulice u Novom Sadu. Telo devojke prebačeno je u Zavod za sudsku medicinu. Novosadska policija saopštila je da policija traga za vozačem koji je izazvao saobraćajni udes u kome je poginula Marija M. (28), koja je radila kao konobarica u obližnjem kafiću.
Edited by Haralampije
Link to comment

To je još i najmanji problem sa tom vešću. Sinoć su imali izjavu portparolke hitne pomoći da je na telu vidljiva rana od vatrenog oružja, svedoke koji su čuli pucnje i videli da je telo izbačeno iz kola u pokretu, i policiju koja je saslušavala taksistu koji je nakon tog izbacivanja naleteo svojim autom na telo.

 

Jutros imaju neidentifikovanog monstruma koji je pregazio devojku, saslušani taksista više ne postoji a obdukcija je već izvršena i pokazala je da nema nikakvih rana od vatrenog oružja te da povrede odgovaraju onima kakve se dobijaju u teškim saobraćajnim udesima.

Link to comment

Ne jedna nego tri fotografije, uključujući jednu blago zumiranu gde je snop baterijske lampe uperen u ono što je ostalo od lica pa se bolje vidi.

 

I pandurski carevi koji dva sata nisu našli za shodno da pokriju leš nečim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...