Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

stray dog jer ih bas bas volim

 

meni to muzika za ono da sediš u parku s ortacima posle probe cevčite dvolitarku oni nešto ahaha hehehe a ti ih ne čuješ jer razmišljaš šta je tačno videla u onom liku koji s 25 direktoriše lokalnom filijalom societe generale piči skvoš zna sve one party trikove i vodi je u abu dabi

 

na red bul aero trke

 

u februaru 

 

:fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ru243ylmkYY

Edited by Hella
Link to comment

Taman ona njihova ljigavština "lutka" - saundtrek za srednjoškolke da kače po FB zidovima dok sanjare da je baja koji ih je sinoć opalio u WC-u kluba to uradio jer je zaljubljen u nju

Link to comment

Taman ona njihova ljigavština "lutka" - saundtrek za srednjoškolke da kače po FB zidovima dok sanjare da je baja koji ih je sinoć opalio u WC-u kluba to uradio jer je zaljubljen u nju

Smisao postojanja takvih bendova I jeste da klinke balave na njih. To je odlucujuce za njihovo bavljenje muzikom, a ne nekakvo umetnicko izrazavanje...

 

Nevezano za SARS, uvek se setim izjave Gileta iz Orgazma na pitanje u vezi propasti rokenrola I dominacije turbo folka, kada odgovara u smislu: "Sta drugo ocekivati od zemlje u kojoj ima 200000 seljaka!?" Nikada nisam razumeo tu samoubedjenost u sopstveni kvalitet bendova nastali u Talasu.

Link to comment

uvek se setim izjave Gileta iz Orgazma na pitanje u vezi propasti rokenrola I dominacije turbo folka, kada odgovara u smislu: "Sta drugo ocekivati od zemlje u kojoj ima 200000 seljaka!?" Nikada nisam razumeo tu samoubedjenost u sopstveni kvalitet bendova nastali u Talasu.

 

nije to rekao gile to je giletu rekao enco lesić kad su snimali paket aranžman pa se gile zaneo kako će da izdejstvuje neke promene u fazonu platinasta ploča etc a onda mu je enco prišao očinski ga zagrlio i rekao da neće jer živi u zemlji 20 miliona duhovnih seljaka

 

inače paket je 81 prodat u 20 k primeraka a 82 su umobolne divlje jagode prodale 400 k primeraka albuma motori i to pokazuje koliko je enco bio u pravu i koja sam budalčina što ove fakte znam iz glave  :fantom:

 

+

ako već citiraš gileta citiraj najjače

 

 

 

Lj-2.jpg

 

SRĐAN GOJKOVIĆ - GILE

pevač "Električnog orgazma": "Mnogi ljudi misle da su rok muzičari nevernici. Međutim, nije tako. Ja redovno idem u crkvu, postim sve postove i pričešćujem se. Uz sve to, redovno gledam u Vizantijski krst koji mi je pomogao da se duhovno učvrstim u našoj pravoslavnoj veri. Njegova duhovna snaga više puta mi je pomogla u životu, baš kada sam bio u teškim situacijama." ("Svedok")

 

Edited by Hella
Link to comment

nije to rekao gile to je giletu rekao enco lesić kad su snimali paket aranžman pa se gile zaneo kako će da izdejstvuje neke promene u fazonu platinasta ploča etc a onda mu je enco prišao očinski ga zagrlio i rekao da neće jer živi u zemlji 20 miliona duhovnih seljaka

 

inače paket je 81 prodat u 20 k primeraka a 82 su umobolne divlje jagode prodale 400 k primeraka albuma motori i to pokazuje koliko je enco bio u pravu i koja sam budalčina što ove fakte znam iz glave  :fantom:

 

+

ako već citiraš gileta citiraj najjače

jebes gileta, aj mi izguglaj taj clanak sa indeksa gde gazzara glumi zenu u crnom :fantom:

Link to comment

jebes gileta, aj mi izguglaj taj clanak sa indeksa gde gazzara glumi zenu u crnom :fantom:

polako. kapiram da je našao taj linak i da ga čuva za neki neočekivani pwn 2029. :fantom:

Link to comment

jebes gileta, aj mi izguglaj taj clanak sa indeksa gde gazzara glumi zenu u crnom :fantom:

 

kvlaitetan pokusaj da se opravda nedostatak hrabrosti da se ode u rat kao pravi muskarac :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...