Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Linkovanje je valjda zabranjeno :fantom:

 

Nego, baci pogled u komentare na vest. Ima jedna lepa teorija zavere koja kaže: dvoje gladnih usta, ne znaju ko im je otac, ne zna ni ona, niti zna šta će sa njima, i monstrum u njoj se probudio...

 

Eto, Blicov leksikon srpskih reči i izraza je počeo da daje rezultate i lepo se prima u narodu.

 

Isti taj leksikon na današnjoj naslovnoj strani objašnjava da je moguće nešto ukinuti za trećinu. Fenomenalna reforma jezika.

Link to comment

Linkovanje je valjda zabranjeno :fantom:

 

Nego, baci pogled u komentare na vest. Ima jedna lepa teorija zavere koja kaže: dvoje gladnih usta, ne znaju ko im je otac, ne zna ni ona, niti zna šta će sa njima, i monstrum u njoj se probudio...

 

Eto, Blicov leksikon srpskih reči i izraza je počeo da daje rezultate i lepo se prima u narodu.

 

Isti taj leksikon na današnjoj naslovnoj strani objašnjava da je moguće nešto ukinuti za trećinu. Fenomenalna reforma jezika.

ma znam nego pizdim. neka brisu, ako misli da sam pojeo govno.

Link to comment

pa jebemimmater, svakog dana su sve ludji

 

manje-vise njihovo ludilo alo to Zlo koje sire takvim naslovima i to podmuklo rasisticko huskanje, o.d.v.r.a.t.n.o.

 

ja ne bojkotujem njihov sajt, treba covek da bude u toku kako radi medijska masinerija zla + sto je jako korisno kao neki orijentir, kako ljudi formiraju misljenje, pocnu nesto da mi melju i kao izrazavaju svoj stav kad ono, aha, Kurir, Blic itd, indigo-mozgovi koji misle da su original a ne bedna mrljava kopija (vidi se da sam mator, omladina ne moze ni da razume ovo poredjenje, kakav indigo, kakva kopija, kakav papir i pisaca masina)

 

a tek uredjivacka politika u prikazivanju komentara. moderator naravno pusta ili ne pusta komentare i tako fino kreira vest koja je u onlajn novinama neodvojiva od komentara + sto redakcija moze da glumi ludilo i brani se sa onim, nismo to mi, to je glas naroda. dakle to je to, forsirati komentare rasista, homofoba i svakojakih vrsta ludaka i raditi na stvaranju utiska da je to glas naroda a taj glas odgovorna vlast, je l te, mora da slusa. pa se mi posle cudimo kada vulin krene sa svojim podmuklim rasizmom na temu socijalne pomoci i jos se svi prave ludi da nije rec o romima kao ciljnoj grupi za uterivanje u prisilni rad zbog ostvarivanja prava na socijalnu pomoc

Edited by Pontijak
Link to comment

mislim da im naslove smišlja neko drugi, ne isti novinar koji je pisao tekst. nije to ništa novo, svakodnevno imaju vesti gde se sadržaj teksta ne poklapa sa naslovom ili mu je čak i suprotan. ne znam samo da li im je neko udarao packe što objavljuju nezanimljive vesti, pa se odlučilo da naslove ubuduće postavlja urednik, ili su i ti novinari jedva dočekali da im neko skine tu brigu s vrata.

naslove uvek i svuda pravi urednik.

Link to comment

Мени се свиђају илустрације злочина на Блицовом сајту. Увек је ту један огроман крвави нож и ништа више

Link to comment

Beograd -- Današnjim potpisivanjem Ugovora Adria Media Group, vodeća medijska kompanija zapadnog Balkana, postaje partner sa kompanijom Styrija Media Group u Hrvatskoj.

 
Obe kompanije postaju partneri u izdavačkoj kući Adria Media Zagreb u čijem portfoliju se nalaze najuspješniji naslovi poput magazina Story, Cosmopolitan, Elle, National Geographic, Sensa i mnogi drugi. Ovim poslovnim partnerstvom stvara se vodeća regionalna medijska kompanija koja je lider na tržištu magazina i web komunikacija.
"Adria Media Group kao jedna od vodećih medijskih komapnija Zapadnog Balkana uspešno nastavlja sa ostvarivanjem svojih vizija i ciljeva. Veliko nam je zadovoljstvo što ćemo u budućnosti nastaviti regionalnu saradnju sa partnerom kao sto je Styria Media Group i zajedno raditi na daljem razvijanju komanije Adria Media Zagreb", izjavio je Aleksandar Rodić, CEO Adria Media Group

 

Otkud Rodiću kinta za ove poduhvate?

Edited by salerokada
Link to comment

Blic danas objavio sudski zapisnik ovlas cenzurisan hemijskom olovkom. Vrlo lako se procitaju imena.

 

Okrivljenoj su objavili i necenzurisan JMBG sto mislim da nikako ne bi smeli

 

posto je linkovanje zabranjeno vest je:

 

MADAM IZ NOVOG SADA Ispovest žene osuđene za trgovinu ljudima
Link to comment

Otkud Rodiću kinta za ove poduhvate?

 

 

da nije bio deo paketa kada je adria preuzimala qrir?

 

ima bolje informisanih ovde

 

Nije to skupo, strani vlasnici rasprodaju svoje udele u domaćim (regionalnim) publisherima. Rodić je AMS kupio za siću i to je uleteo pošto je Čoban razvlačio pregovore sa Nemcima više od 6 meseci.

Link to comment

 

Blic danas objavio sudski zapisnik ovlas cenzurisan hemijskom olovkom. Vrlo lako se procitaju imena.

 

Okrivljenoj su objavili i necenzurisan JMBG sto mislim da nikako ne bi smeli

 

posto je linkovanje zabranjeno vest je:

 

MADAM IZ NOVOG SADA Ispovest žene osuđene za trgovinu ljudima

 

gde pise da je zabranjeno?U pravilima ne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...