Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nije to Kaiceva tuzba, to je lakirana bubasvaba u svom ratnom pohodu na sve sto mrzi. Bice tu jos toga, ne sumnjam. Sada je invertovana situacija u kojoj su u Tadicevo doba e-Novine iznajebavale na sudu zbog kleveta i narusavanja ugleda i casti (pre nego sto su ih otkinuli za fotke). Ruku na srce, Vasic je u ono vreme kada su na e-deponiji bili cereceni ovdasnji forumasi jos uvek bio u fazonu da je Pera OK, kao i Ljuba Zivkov. Znam da to vise nije bitno ali ne mogu da se ne setim toga, jace je od mene.

Link to comment

Uh, povreda časti jebote... ko ti kaže da si drkadžija i da ne znaš da pišeš, taj mučki udara direktno u čojstvo & junaštvo :isuse:

 

Vasićev tekst je čak vrlo umeren i miroljubiv u odnosu na to šta je ona italićirilična budalaština u Politici zaslužila.

Link to comment

Nije to Kaiceva tuzba, to je lakirana bubasvaba u svom ratnom pohodu na sve sto mrzi. Bice tu jos toga, ne sumnjam. Sada je invertovana situacija u kojoj su u Tadicevo doba e-Novine iznajebavale na sudu zbog kleveta i narusavanja ugleda i casti (pre nego sto su ih otkinuli za fotke). Ruku na srce, Vasic je u ono vreme kada su na e-deponiji bili cereceni ovdasnji forumasi jos uvek bio u fazonu da je Pera OK, kao i Ljuba Zivkov. Znam da to vise nije bitno ali ne mogu da se ne setim toga, jace je od mene.

 

Ako si pomenuo i treba da se pominje. A ovo prvo, pa da, deluje sasvim jasno da je stvorenje Kaić sve one ispraznosti ređalo na papir™ po nalogu.

Link to comment

S oprostenjem ali idite vise u pizdu materinu, ma koliko da te malo placaju - mozes makar mrvicu da se uputis u ono sto radis. A posebno nabijanje na kurac rezervisem za ovaj drugi dolazak u Beograd, pa jebemu malo samo provere, malo akribije...ne moras da budes Vudvord i Bernstin.

 

 

Gitarista koji konstantno osvaja nove vrhove u improvizaciji i suprostavlja se jačanju konzervatizma u džezu, Džon Meklauh će sa bendom 4th Dimenžn nastupiti šestog novembra u Domu Sindikata.

Džon će po drugi put doći u Beograd, nakon što je 2009. godine priredio pravu svirku za uživanje, te ga beogradska publika željno očekuje da ponovo prožive sve emocije koje njegov nastup nosi.

 

 

 

 

Meklauh je jedan od retkih muzičara, a možda i jedini, koji je svirao sa dve legende, Majlsom Dejvisom i Džimijem Hendriksom.

 

 

Ulaznice će biti u prodaji od petka,  po cenama od 2600, 3200 i 3900 na svim prodajnim mestima CS Eventima kao i na blagajnama: Kombank Arene, Bilet centra Beograda, Doma omladine, “Ušće” Shopping centra.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

uuuuuu ko je ova glavna urednica Studija B? Neka Ivana (valjda) Vučević?

 

zabalaveh trenutačno! :naughty::naughty::naughty:

Matori, daj neki skrinšot ...

 

Šala-mala, znamo dobro gospodžu ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...