Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ovo danas ne liči na Blic. Moguće da je neka udbaška ujdurma napravljena iznutra sa ciljem diskreditacije novina koje su koliko-toliko kritične prema aktuelnoj vlasti ...

 

Vesa Simonović bi trebalo javno da se izvini i smeni sve šefove deska, to bi eventualno ublažilo razmere štete ...

 

 

Meni deluje da ti je scenario dosta nategnut.

Link to comment

Ovo danas ne liči na Blic. Moguće da je neka udbaška ujdurma napravljena iznutra sa ciljem diskreditacije novina koje su koliko-toliko kritične prema aktuelnoj vlasti ...

 

Vesa Simonović bi trebalo javno da se izvini i smeni sve šefove deska, to bi eventualno ublažilo razmere štete ...

gde ne lici na blic? to je paslo iskljucivo vucicevih muda poslednjih 6 meseci, a ni nin kurcu ne valja
Link to comment

Mislim da ćete biti zadovoljni da čujete da su glumci odlučili da masovno bojkotuju Blic. 

 

Izbor Jevtića za metu je bio jako pogrešan, on je gotivac i jako popularan među kolegama.

Link to comment

Mislim da ćete biti zadovoljni da čujete da su glumci odlučili da masovno bojkotuju Blic. 

 

 

 

dobro je, bar nešto. mogli bi da povedu i neki protest ispred blica

Link to comment

Mislim da ćete biti zadovoljni da čujete da su glumci odlučili da masovno bojkotuju Blic. 

 

 

mnogo malo mi je to zadovoljstvo, postoji ali je majušno. meki otpor ima smisla taman koliko peticija protiv plagijatora - da ponegujem sopstvenu iluziju da sam nešto preduzela.

Link to comment

Mislim da ćete biti zadovoljni da čujete da su glumci odlučili da masovno bojkotuju Blic. 

 

Izbor Jevtića za metu je bio jako pogrešan, on je gotivac i jako popularan među kolegama.

 

Odlično, prvi korak.

 

Drugi da se objavi spisak oglašavača u Blicu i da se pokrene priča o bojkotu istih. Mislim, čuo sam da je to već počelo da se radi?

Link to comment

super vest.

bilo bi dobro da se glumcima u bojkotu prikljuce sve licnosti iz (barem) sfere kulture

 

ostati bez rubrike intervjua ili izjava umetnika, glumaca, nije mala stvar.

 

mada..

Link to comment

 

Drugi da se objavi spisak oglašavača u Blicu i da se pokrene priča o bojkotu istih. Mislim, čuo sam da je to već počelo da se radi?

 

o ovome sam i ja danas nekako razmišljao, da se napravi neka fejsbuk stranica ili sl., jer ne znam kako bih drugačije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...