Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

kako spavaju noću pisac teksta, njegov urednik, menadžment i vlasnik Blica?

 

fizički mi je loše, muka mi je u želucu od kad sam pročitala naslov. jadan čovek i jadni mi s njima

Kako spava onaj Paul McMullan što je onomad radio 10 puta gore stvari? Takva vrsta ličnosti je s vremenom razvila kapacitete da racionalizuje sopstveno ponašanje. Verujem da svi ovi imenovani iz Blica veruju u istinitost navoda iz krivične prijave, a ako je tako, dalje se sve piše samo od sebe.

Link to comment

Kako spava onaj Paul McMullan što je onomad radio 10 puta gore stvari? Takva vrsta ličnosti je s vremenom razvila kapacitete da racionalizuje sopstveno ponašanje. Verujem da svi ovi imenovani iz Blica veruju u istinitost navoda iz krivične prijave, a ako je tako, dalje se sve piše samo od sebe.

 

Verovanje ili neverovanje u istinitost navoda iz krivične prijave su subjektivni doživljaji koji ne bi smeli da definišu ton i sadržaj medijske prezentacije. Novinari na tom nivou mogu, ako im savest već dozvoljava, da ćakulaju i razmenjuju privatne poruke, ne i da javno obeleže nekoga pre izricanja pravosnažne presude.

Pišem koješta, očigledno je da se sve može, osim vređanja (sic) premijera. 

Link to comment

Ne znam zašto mislite da je neko konkretno zameranje u pitanju. Jesu im se možda i one selfie-sponzoruše-Lukine-ubice zamerile, ili ona nesrećnica iz ministarstva što se usudila da kači svoje slike u kupaćem kostimu po Fejsbuku? Vole ljudi da primene taj stil i sa najmanjim povodom.

 

Ako je neko stvarno podneo prijavu, tabloidnim govnarima ne treba nikakva dodatna motivacija da optuženog razapnu preko naslovne strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...