Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Dušan Mašić na tviteru objašnjava Kuriru, koji ga je pre 2 sata proglasio mrtvim, da je on, in fact, živ.
Malo sam u šoku.
 
 
Izgleda da je umro Dušan Mašić advokat, a oni guglali i izašla im slika novinara.
I tako...

... Shiit has hit the fan

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Ispravili su na Kuriru tu brljotinu, tj. izbacili novinar iz teksta i sliku novinara. Umro je advokat koji je bio branilac Radeta Markovića.

 

E0mfXF8.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=ayc_z9DSgdM

 

 

Quote

DANAS U EMISIJI "POSLE RUČKA" ISTRAŽUJEMO: Da li je lažno svedočenje na sudu kažnjivo? Kolike su kazne za laganje suda? Da li uopšte neko "ima pravo" da laze na sudu?!
Gosti: Zora Dobričanin - Advokat
Toma Fila - Advokat
Svetozar Vujanić - Advokat
Dušan Mašić - Advokat

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ovo su preuzeli sa Fejsbuka Dusana Masica


https://www.021.rs/story/Info/Misljenja-i-intervjui/288714/Dusan-Masic-drugi-put-medju-Srbima.html

 

«Zovem poznanika koji je visoko pozicioniran u Adria Media grupi i Kuriru. Objašnjavam mu šta se dogodilo, čovek ne može da veruje. Razni zovu. Jednima smešno, drugima tužno, a trećima žalosno. U sličnom tonu su i komentari na Tviteru»

 

 

Boze mi oprosti ja sam od onih koji su se nasmejali, mada je ovo u osnovi za WTF. Kaze covek sreca u nesreci da nije otislo na TV zbog starije rodbine.

 

 

»Svi me danas pitaju kako se sam se osećao. Ima li života posle digitalne smrti? Naravno da ima i to samo pokazuje koliko taj digitalni svet nema puno veze sa ovim stvarnim. Svako tamo može i da umre i da oživi, a da se u relanosti zapravo ne dogodi ništa. Osim što smo imali lepu "žurku" na Tviteru. Najviše me je zapravo razočarala još jedna spoznaja koliko je naša medijska scena devastirana, a profesija unižena. Ko tu sve i kako radi. Ko je sve novinar. Ne samo u Srbiji, već i u celom regionu. Koliko je poguban taj copy-paste ne samo za novinarstvo već možda i za nečiji život. U ovom slučaju moj.

 

Kada je jedan lokalni list svojevremeno objavio da je umro genijalni Mark Tven on im je odgovorio: "Vaša informacija je u principu tačna, ali je samo preuranjena". Digitalna smrt ima neka druga pravila i rečnik na mrežama je neformalniji. Zato bih svima koji su me juče "upokojili" poručio u jednoj rečenici: "U jednu ruku ste u pravu, a u drugu vam se......"»

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Ovaj kao da je pao sa Marsa.
Ovo se događalo već zilion puta Kuriru i ostalim tabloidima.
Kakvo bre zaprepašćenje.
Tako su u priči o Tominom sinu Radomiru Nikoliću stavili sliku onog glumca...
Beše Aco Petrović trener kad je umro, na 92-ki u prilogu Kolundžiji pokrili sa pogrešnom slikom...
A ovaj mu se kao zaprepašćuje...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Pa dobro jeste creepy, i ajde konacno neko da reaguje. Mada mrka kapa da ce nesto da se promeni i da ce da se opasulje. 
Tako i anonimne ljude stresaju.
Za Kolundziju se secam, za ovo ostalo nisam znala.Nekad se pomislim da to bas i nije nenamerno.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Pa dobro jeste creepy, i ajde konacno neko da reaguje. Mada mrka kapa da ce nesto da se promeni i da ce da se opasulje. 
Tako i anonimne ljude stresaju.
Za Kolundziju se secam, za ovo ostalo nisam znala.Nekad se pomislim da to bas i nije nenamerno.

 
 
Za ovo sa glumcem jeste nenamerno, jer znam čoveka koji je pogrešio.

... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...