Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pa prosto, laže.
Nemojmo se zajebavati.
Drugo bolest ima svoj tok, u početku su blagi simptomi, skoro nevidljivi.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ma ne sporim tamo na to neko volontiranje može da dođe bilo ko, bukvalno.
Pune su televizije mladih novinara kojima je dosadilo da tamo bleje u tom statusu...
Ja kažem za ovo njeno pričanje top 10 ovo ono.
Ona tamo bez nekog ozbiljnog loma ne bi mogla da uđe. Prevashodno, zato što je duga lista čekanja, na kojoj ima ako ništa drugo bar prividno psihički stabilnih ljudi.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma ne sporim tamo na to neko volontiranje može da dođe bilo ko, bukvalno.
Pune su televizije mladih novinara kojima je dosadilo da tamo bleje u tom statusu...
Ja kažem za ovo njeno pričanje top 10 ovo ono.
Ona tamo bez nekog ozbiljnog loma ne bi mogla da uđe. Prevashodno, zato što je duga lista čekanja, na kojoj ima ako ništa drugo bar prividno psihički stabilnih ljudi.







... Shiit has hit the fan
 

Ma slazem se ja sa tim da sad nema sanisi... pre 10 godina je i ona bila normalnija, verovatno, pa je i mogla, sto kazes, da volontira...

 

Ovo sam samo Mrakiju ilustrovao da se jeste vrzmala tamo...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma ne sporim tamo na to neko volontiranje može da dođe bilo ko, bukvalno.
Pune su televizije mladih novinara kojima je dosadilo da tamo bleje u tom statusu...
Ja kažem za ovo njeno pričanje top 10 ovo ono.
Ona tamo bez nekog ozbiljnog loma ne bi mogla da uđe. Prevashodno, zato što je duga lista čekanja, na kojoj ima ako ništa drugo bar prividno psihički stabilnih ljudi.







... Shiit has hit the fan
 

Učesnici: Branislav Tapušković, Jovana Jeremić, Borko Gvozdenović, Bojana Andrić

- Urednik istraživač Vesna Došen, tehničko vođstvo Draško Drašković i dežurna ekipa Studija X; kamermani Boško Janković, Nenad Cvetković, Davor Karamarković; snimatelj zvuka Milan Utržan; dizajner svetla Srđan Cvetičanin; video mikser Ivona Živković; scenograf Nataša Bogdanović; organizator Gordana Grdanović; reditelj Ratko Radović; grafička obrada Dragan Vladisavljević, montažer Nada Dodig Zildžić, autor Bojana Andrić

- Snimano 26.09.2014, premijerno emitovanje, Redakcija za istoriografiju, urednik Dobrivoje Ilić

 

Ne znam sta je tebi ovde volontiranje i nebitno????

Link to comment
Učesnici: Branislav Tapušković, Jovana Jeremić, Borko Gvozdenović, Bojana Andrić
- Urednik istraživač Vesna Došen, tehničko vođstvo Draško Drašković i dežurna ekipa Studija X; kamermani Boško Janković, Nenad Cvetković, Davor Karamarković; snimatelj zvuka Milan Utržan; dizajner svetla Srđan Cvetičanin; video mikser Ivona Živković; scenograf Nataša Bogdanović; organizator Gordana Grdanović; reditelj Ratko Radović; grafička obrada Dragan Vladisavljević, montažer Nada Dodig Zildžić, autor Bojana Andrić
- Snimano 26.09.2014, premijerno emitovanje, Redakcija za istoriografiju, urednik Dobrivoje Ilić
 
Ne znam sta je tebi ovde volontiranje i nebitno????



Ona je ovde novinar PTC?
Voditelj emisije?
Kako se zove emisija?







... Shiit has hit the fan



Link to comment
31 minutes ago, Frank Pembleton said:

 


Ona je ovde novinar PTC?
Voditelj emisije?
Kako se zove emisija?







... Shiit has hit the fan


 

 

Trezor ili sta vec nebitno, bitno da nije slagala i da je zaista bila odabrana od koliko vec,

Ne bitno, bitno je da ovakvi kao JJ kojima je ponos povredjen jer su najureni ili nezasluzeno otpusteni su izuzetno osvetoljubivi.

 

Ova se nece zaustaviti dok ne dodje na RTS

Link to comment
Trezor ili sta vec nebitno, bitno da nije slagala i da je zaista bila odabrana od koliko vec,
Ne bitno, bitno je da ovakvi kao JJ kojima je ponos povredjen jer su najureni ili nezasluzeno otpusteni su izuzetno osvetoljubivi.
 
Ova se nece zaustaviti dok ne dodje na RTS
Naravno da je bitno pričali smo da li će ona otići da RADI na PTC.
Dakle da li je ona ovde novinar zaposlen da RADI na PTC ili je konkurisala za neke konkurse pa mislila de će da je prime.
Dala si link, ponovo te pitam jel ona ovde učesnik nekog polu-rijalitija uvijenog u oblandu neke nauke ili novinar koji radi na PTC?
Dakle verovatno je to daleko od pojma "bila na PTC pa me oterali".
To šta je ona u glavi umislila pa je kao povređena, kakve to veze ima?
Mogla je da zamisli da je sledeća žena predsednika USA, al jbga







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Evo ovo ovde

Quote

Glavna i odgovorna urednica ruske državne televizije Raša tudej (Russia Today) Margarita Simonjan izjavila je danas da Srbija već deset godina traži da ta TV emituje pogram i na srpskom jeziku.
"Srbija već deset godina na svim nivoima moli da emitujemo program na srpskom jeziku. Mi i dan danas to ne činimo jer nema odluke Vlade (Rusije)", rekla je Simonjan na Sedmoj godišnjoj svetskoj konferenciji sunarodnika koji žive van ruskih granica. Ona je navela da osim odluke vlade treba obezbediti novac za pokretanje takvog kanala, a da je RT spremna da posle odluke počne emitovanjem za pola godine ili godinu dana.

Pritom je navela da izveštavanje mora biti prilagodjeno području, a ne da bude samo obično prevodjenje vesti.

Konferenciju je otvorio šef ruske diplomatije Sergej Lavrov, pročitavši pozdravno pismo predednika Vladimira Putina.
 

Rusopaćenici™

 

  • Haha 2
Link to comment

Iskoči mi sad neki video, Djilasova-Šolakova Direct media slavi 20 godina, pa su tu neke zvanice/partneri koji ih hvale. Na prvom mestu Pink i Adria media.

Samo reči hvale, dugogodišnja saradnja, prijateljstvo…

Lepo što se oni svi tako vole i saradjuju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...