Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

kako spavaju noću jbt

 

ko, urednici ili oni novinari integrisane redakcije koji nemaju direktne veze sa ovim tekstom?

 

verovatno se prevrću u krevetu razmišljajući kako da plate podivljali infostan i dečju odeću, eto kako spavaju. ako vas zanima šta misle o tome, evo reći ću vam na osnovu ličnih kontakata: odvratno im je ovo, pogotovo što je masa ljudi došla u Blic pre ove užasne transformacije. ali im je još odvratnije da ostanu bez plate u zemlji u kojoj se posao traži godinama. dajmo ljudi malo realnosti u razmišljanju,

 

za ovo su odgovorni sledeći ljudi: pisac teksta, njegov urednik, menadžment i vlasnik Blica.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

kako spavaju noću jbt

 

 

ko? novinari ili jelena i ekipa?

 

ako pitas za novinare, oni zaista nemaju izbora. ako pocnu da se bune, dobice radnu knjizicu pre nego sto zavrse recenicu. to bi bio i kraj njihove novinarske karijere.

 

jelena i ekipa su govna, oni spavaju k'o bebe.

 

@ vasa

 

ovo je moralo doci sa vrha, nemoguce je da su novinar i urednik rubrike samostalno ovo smislili, a kamoli odradili.

Edited by nenad
Link to comment

kako spavaju noću pisac teksta, njegov urednik, menadžment i vlasnik Blica?

 

fizički mi je loše, muka mi je u želucu od kad sam pročitala naslov. jadan čovek i jadni mi s njima

Edited by belch
Link to comment

kako spavaju noću pisac teksta, njegov urednik, menadžment i vlasnik Blica?

 

A to, ma boli njih dupe, svašta, business as usual. 

Ima i još nešto, te ekipe uspeju da galamom ubede i sebe da su ovakve stvari istina. Garant zaista postoji neka privatna krivična tužba, što samo po sebi ne znači ništa, mogu ja sad protiv tebe da podnesem privatnu krivičnu  Gde ima dima, ima i vatre. Ma znao sam ja to odavno o njemu, peder običan, svi to znaju. Svi ti pederi su agresivni. I tako, reč po reč, ubediš sebe da zapravo obavljaš važan javni posao.

 

Ovo ne važi za Svetu Marjanovića, on nema normalne ljudske emocije i ne mora sebe da ubeđuje u bilo šta.

Link to comment
Бешикташ, сутрашњи ривал Партизана у групној фази Лиге Европе, данас стиже у Београд, предвођен некадашњим селектором Хрватске Славеном Билићем и највећом звездом Сенегалцем, Демба Бом.

 

 

Демба Бом  :isuse:  :rolf: 

Link to comment

https://twitter.com/somboracmarko

 

Pa ono, reply na tvitove. Ja sam već počeo, jer je mrtav ladan tvitovao nešto što pokazuje da ga realno zabole kurac:

 

'Optužio glumca Gorana Jevtića da mu je obljubio maloletnog sina' ma ne kvarite nam dolazak novaka juniora

 

Iz ovog tvita ja ne vidim da ga zabole kurac nego da direktno podržava potez redakcije. kao, vi se zabavljate rođenjem Novaka juniora dok glumci siluju DECU!

drago mi je zbog toga što sam odavno prokljuvio tog benignog režimskog humoristu, tako reći 1 Indeksovca.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Iz ovog tvita ja ne vidim da ga zabole kurac nego da direktno podržava potez redakcije. kao, vi se zabavljate rođenjem Novaka juniora dok glumci siluju DECU!

drago mi je zbog toga što sam odavno prokljuvio tog benignog režimskog humoristu, tako reći 1 Indeksovca.

 

+1

Link to comment

ali kako je to sve uokvireno sirokim crnim linijama, kao neka smrtovnica, da dobije na dramatici

jezivost

 

je l danas bese strajk prosvetara i skupstina pocinje raspravu o zakonu o smanjenju plata i penzija

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ali kako je to sve uokvireno sirokim crnim linijama, kao neka smrtovnica, da dobije na dramatici

jezivost

 

To je i meni utisak. Kad  bi pao etihadov avion sa 300 mrtvih Srba, msm da bi naslovna manje tragično izgledala. 

 

Divljina, mi smo divljina neopisiva.

Link to comment

To je i meni utisak. Kad  bi pao etihadov avion sa 300 mrtvih Srba, msm da bi naslovna manje tragično izgledala. 

 

Divljina, mi smo divljina neopisiva.

 

Mislim da nije zbog toga. Imam osecaj da su vest dobili neposredno pred slanje na stampu, pa su poleteli na brzinu da je okace na naslovnicu bez ulepsavanja samog priloga.

Link to comment

Mislim da nije zbog toga. Imam osecaj da su vest dobili neposredno pred slanje na stampu, pa su poleteli na brzinu da je okace na naslovnicu bez ulepsavanja samog priloga.

 

Vara te osećaj, naslovna je ista u oba Blicova izdanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...