Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

16 minutes ago, keitel said:

Mora li baš na svakom topiku da se priča o toj spodobi? Ok, zgrozili smo se jednom, dva puta i posle toga je prestalo da bude interesantno.

Ona ce posle Pinka da ode na RTS, evo zivi bili pa videli, 

Ajd se kladimo. To je monstrum koji ce da ode na tako nesto.

Link to comment
12 minutes ago, Rowanoke said:

Ona ce posle Pinka da ode na RTS, evo zivi bili pa videli, 

Ajd se kladimo. To je monstrum koji ce da ode na tako nesto.

 

Nebitno, navikao sam ovde na babl u kome nema mjesta za takve bez obzira u kom se od njih nalaze. Meni je razlika između ta dva što na rts-u odgledam sportski događaj i s vremena na vrijeme neki serijski program, a inače su poodavno ista govna.

Link to comment

Kolika god da su govna na RTS-u i koliko god da je to što rade opasnije od Pinka jer su javni servis, ista govna ipak nisu i mislim da za ovakve debile tamo još uvek nema mesta.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Kolika god da su govna na RTS-u i koliko god da je to što rade opasnije od Pinka jer su javni servis, ista govna ipak nisu i mislim da za ovakve debile tamo još uvek nema mesta.

Ona se hvali da je Tijanic doveo

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Kolika god da su govna na RTS-u i koliko god da je to što rade opasnije od Pinka jer su javni servis, ista govna ipak nisu i mislim da za ovakve debile tamo još uvek nema mesta.

 

Mi ovde možemo da pričamo o tome šta je po definiciji javni servis, za većinu ljudi ta kovanica nema neko značenje.

A manja su govna ukoliko smo od njih apriori imali ista očekivanja. Ja sam od rts-a imao neka očekivanja pa sam se samim tim i razočarao. Od Pinka nikada nisam očekivao ništa.

Link to comment

Ma jasno, nije uporedivo po mnogo osnova.

Zato i kažem da za ovo stvorenje nema mesta tamo, jer odrzavaju bar privid neke normalnosti. Ona će kad je Pink istroši da šetka po kakvim opskurnim internet medijima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...