Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Možda može da ih tuži za kaljanje ugleda i časti i otme im neke pare i koliko toliko se očisti?

 

Naravno da moze da ih tuzi ali Ringier je veoma jaka firma.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Mislio sam na jednog ministra...

Glup sam :(

A mislio sam da smo mozda isli zajedno u skolu :)

 

edit: sad vidim da je slina isto godiste kao i ja, a da je isao u IX gimnaziju (i ja sam iz nbg, isao sam u X). Ne mogu jos osnovnu skolu da mu iskopam ali ako je Uzicka Republika onda je fucking scary...

Edited by burekdzija
Link to comment

300.000 evra godisnje, pa racunaj. (navodno  :lolol: )

 

nema sanse da je ovo istina. jeste ona tamo kljucna figura, ali da bi neko imao toliku platu morao bi da isporucuje vlasniku mnogo veci profit nego sto to trenutno radi jelena.

Link to comment

nema sanse da je ovo istina. jeste ona tamo kljucna figura, ali da bi neko imao toliku platu morao bi da isporucuje vlasniku mnogo veci profit nego sto to trenutno radi jelena.

+1

 

3k plus neki bonusi i sitna lapanja ako dotera do 5k da se šuta nogama u apstinenta :fantom:

Link to comment

nema sanse da je ovo istina. jeste ona tamo kljucna figura, ali da bi neko imao toliku platu morao bi da isporucuje vlasniku mnogo veci profit nego sto to trenutno radi jelena.

ili da bude dovoljno poslusan, nije profit samo od prodaje novina (lupetam, asociram)

 

 

govna smrdljiva govna. znamo li ikog ko radi u blicu, da cujemo (anonimno) da li se iko u kuci buni na ovo?

Link to comment

ili da bude dovoljno poslusan, nije profit samo od prodaje novina (lupetam, asociram)

 

 

govna smrdljiva govna. znamo li ikog ko radi u blicu, da cujemo (anonimno) da li se iko u kuci buni na ovo?

 

poslusnost se podrazumeva, ali meni se cini da je ta cifra ipak prevelika za poslusnost.

 

pre nekoliko godina sam radio neki projekat, i proveo par nedelja u blicu. sudeci po tome sto sam tada video, iskreno sumnjam da se bilo ko buni.

 

edit

govna, nevidjena govna.

Edited by nenad
Link to comment

postoji samo jedna moguća vrsta pobune na takvom poslu - da isključiš kompjuter i odeš kući. 

 

bez obzira na težinu ovog prestupa, to je nešto što mnogi ljudi apsolutno ne mogu da dozvole sebi u ovo vreme.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

postoji samo jedna moguća vrsta pobune na takvom poslu - da isključiš kompjuter i odeš kući. 

 

bez obzira na težinu ovog prestupa, to je nešto što mnogi ljudi apsolutno ne mogu da dozvole sebi u ovo vreme. 

 

to je i moj utisak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...