Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ali lepo piše navodno se dogodio ...

Znali smo mi od ranije da je izdajnik, glumio je u Anđelijinom filmu, pa je glumio pedera - nije to slučajno, sve ima svoje

to da je glumio geja istaknuto je i u tekstu, u potpisu za jednu sliku.

Link to comment

Pa dobro™, odavno nisu dizali hajku na nekog monstruma™, mora se svako malo prineti žrtva na oltar kolektivnog ludila. Blood for the blood god! Skulls for the Skull Throne!

Link to comment

Šta je zgrešio jadnik pa ga ovako hajkaju? Ili je izvučen metodom slučajnog odabira?

verovatno se nešto zamerio Sveti Marjanoviću, možda je odbio da im da interjvu ili tako nešto...

Link to comment

Sa druge strane, kurir piše o mnogo ozbiljnijim stvarima, tj kako se par poslanika usudilo da ne tapše Putinu na paradi već je samo stajalo. 
 
A izvesni Đurić je otišao korak dalje!!!
 

Na fotografijama se vidi da, dok prolaze predsednici Rusije i Srbije Tomislav Nikolić, sve zvanice iz lože aplaudiraju, a samo Balint Pastor iz SVM, Bojan Kostreš iz LSV i Marko Ðurišić iz SDS stoje kao kipovi. Ðurić je otišao i korak dalje pa je prekrstio ruke. Nije aplaudirao ni Momčilo Perišić, nekadašnji haški zatvorenik i načelnik Generalštaba.
Link to comment

Sa druge strane, kurir piše o mnogo ozbiljnijim stvarima, tj kako se par poslanika usudilo da ne tapše Putinu na paradi već je samo stajalo. 

 

A izvesni Đurić je otišao korak dalje!!!

 

Imali smo mi u osnovnoj skoli jednog takvog: posle priredbe za Dan Republike je referisao uciteljici ko nije pevao nego je samo otvarao usta.

Link to comment

Tako se to radi za (navodnu, sto bi reko Vesa) platu od 30.000 evra mesečno (Jelena Drakulić-Petrović, direktorka Blic)

Edited by gazza1
Link to comment

Imali smo mi u osnovnoj skoli jednog takvog: posle priredbe za Dan Republike je referisao uciteljici ko nije pevao nego je samo otvarao usta.

 

Da li ima inicijale NS?

Link to comment

neće im upaliti dizanje tiraža, ali će sasvim izvesno uspeti sjebavanje života ?

 

to je sasvim izvesno, da.  ovakva ljaga se nikada ne skida.

Link to comment

Možda može da ih tuži za kaljanje ugleda i časti i otme im neke pare i koliko toliko se očisti?

 

pazi, može da izbaci snimak kako jebe ćerke direktora blica, džabe mu. on je sad stigmatizovan i ne bi me iznenadilo da mu danas bude polupan auto ili stan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...