Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja uopšte ne razumem kako su govna uspela da sklope ovako besmislen narativ. Pročitao sam sad tekst, i ništa mi nije jasno - odakle im uopšte takva blesava ideja?

 

ovakve patkometrijske tekstove objavljuje, ubeđen sam, jedan isti lik na svakih nekoliko dana, samo se sad nije potpisao. već sam ga definisao ranije, da ne ponavljam, mada bih dodao da mislim da piše boleštine na jednom forumu. tekstovi su mu besmisleni svaki put, ali sa ovim sinoć je prevazišao sebe.

Link to comment

Ode i Тањуг na prodaju

 

 

 

 

ЈАВНИ ПОЗИВ
 
за прикупљање писама o заинтересованости за учествовање у поступку приватизације субјеката приватизације:
-        Информативно Јавно предузеће Прешево, Прешево (матични број: 20629428)
-        Јавно информативно предузеће Ивањички радио, Ивањица (матични број: 20296895)
-        Јавно предузеће за информативну делатност Радио-Телевизија општине Ковачица, Ковачица (матични број: 20360348)
-        Јавно предузеће Информативни центар Косјерић, Косјерић (Варош) (матични број: 17015958)
-        Јавно предузеће Новинска агенција Тањуг са потпуном одговорношћу, Београд (матични број: 07022301)
-        Јавно предузеће Радио Ћићевац (матични број: 20229608)
-        Јавно предузеће Informativni press centar општине, Владичин Хан (матични број:  17007246)
-        Јавно предузеће за информисање Информативни центар Оџаци (матични број:  08220441)
-        Јавно предузеће Штампа, радио и филм, Бор (матични број: 07147317)
-        Информативни центар Bačsky Petrovec, Бачки Петровац (матични број: 08054169)
-        Јавно предузеће за информисање и маркетинг ТВ Љиг (матични број: 20888415)
шифра јавног позива: POZ 2/14 


http://priv.rs/Privatizacija+-+Javni+poziv/10688/Javni+poziv+Agencije+za+pri.shtml

Link to comment

 

-        Јавно предузеће за информисање и маркетинг ТВ Љиг (матични број: 20888415)

 

Privatizuje se javno preduzeće koje je osnovano 21.12.2012.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=19&nav_category=12&nav_id=670537

 

Kakvi majstori. :wicked:

 

Ljig je poslednji na spisku, pa sam to 1. googlao, ali verujem da je tako i sa Kosjerićem, Odžacima i ostalim naseljenim teritroijama sa spiska.

Link to comment

-        Јавно предузеће Новинска агенција Тањуг са потпуном одговорношћу, Београд (матични број: 07022301)

 

Ko zna šta oni u stvari prodaju...

Link to comment

To se za čas sredi u wordovom makrou, upišu se izuzeci kada se slova "n" i "j" automatski ne konvertuju u ćirilično "nj" kada su jedno do drugog. Izuzetak je, na primer, i reč "poDJednako", gde "dj" nije "đ" ...

Edited by stoka
Link to comment

 

Dakle, bojkot takvih pojedinaca ili ustanova. Od najmoćnijih političara, uticajnih direktora i menadžera, funkcionera u sportskih klubovima i njihovih isfoliranih zvezda, do napuvanih faca među kulturnjacima ili spodobama na estradi... Od prestonice, do svakog provincijskog budžaka, tako. Dok se ne uljude, ne upristoje i javno se izvine za svoje bahaćenje i prostačenje, nema im mesta u medijima. Ma ko taj bio!

Dabome da će biti glasila i njihovih urednika koji će sve to ignorisati i seiriti nad mukama konkurencije. E, i tada bojkot! Još snažniji. Bojkot čak i onih javnih delatnika koji će se odazvati pozivima i sarađivati sa medijima koji krše principe kolegijalne solidarnosti. Da vidimo ko će duže izdržati. Javni muškarci i žene bez medija, ili mediji bez njih? Strogo radikalno! Tako vidim borbu za novinarska prava i profesionalno dostojanstvo.

Dušan Bogdanović

Link to comment

Bljuc:

 

Monstrum u pritvoru
Darko Kostić (na slici) trenutno je u pritvoru do 30 dana koji mu je odredio sudija za prethodni postupak. Zanimljivo je da je Kostić posle otkrivanja zločina ostao bez velikog broja prijatelja na društvenoj mreži Fejsbuk, verovatno zbog toga što su ostali zaprepašćeni zločinom koji je počinio.

 

 

:mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...