Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

 

Saradnja Adria media Group-e i MultiVISION-a ogleda se u spoju dva digitalna medija sa ciljem da se tokom celog dana, u narednom, ugovorom definisanom periodu od dva meseca, javnost informiše o aktuelnim dnevnim dešavanjima.

 

Ovo podrazumeva da se trenutno glavna vesti na internet portalu Kurir-a prenosi putem LED-a a posredstvom posebno kreirane platforme kao „breaking news“ u formi sponzorstva servisne informacije/vremenske prognoze.

Nakon preuzimanja sa portala aktuelna informacija se filtrira, forma prilagođava za emitovanje na LED-u i potom objavljuje u realnom vremenu, prateći dinamiku kojom se vesti menjaju i na veb portalu.

Link to comment

http://www.e-novine.com/sport/sport_plus/109906-Zahvalni-strelac-Gavri.html

 

dečko posvetio gol pokojnom ocu, nepotpisana džukela napisala i iz toga iskontruisala priču da je posvetio ovom krimosu. inače, ako je to onaj koji mislim da jeste, u pitanju je duboko i veoma ozbiljno poremećena osoba. i nikom ništa, puj pike, nastaviće dalje.

neko im se načestitao majke, nema više teksta

Link to comment

da je slika na majici posveta ubijenom šefu kruševačkog klana. izgleda da je sve to iskonstruisano samo na osnovu toga što je Gavrić nekada prošao kroz Kruševac. "Novinara" nije omelo ni to što slika i ne liči na ubijenog kriminalca.

U stvari, majica i gol su posvečeni mrtvom ocu

Link to comment

verovatno je molba za sklanjanje teksta bila upućena sa dosta, hm entuzijazma, čim su ovako brzo reagovali...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ja uopšte ne razumem kako su govna uspela da sklope ovako besmislen narativ. Pročitao sam sad tekst, i ništa mi nije jasno - odakle im uopšte takva blesava ideja?

 

pa odavde im ideja

 

 

Link to comment

Navodno danas Politika javlja​™ da je celu ujdurmu sa "Gvozdenom" i odmetnutim centrima vojne policije, u stvari plasirala policija, preko svojih "informatora". 

 

Ne vidim da je Gvozden igde pominjan osim u tekstu e-novina?

 

Pero, rekla ti Smajlovićka da si pandurska doušnička pička  :fantom:

Link to comment

Navodno danas Politika javlja​™ da je celu ujdurmu sa "Gvozdenom" i odmetnutim centrima vojne policije, u stvari plasirala policija, preko svojih "informatora". 

 

 

Zejebi, ne rade oni tako.

 

 

 

Lun:

 

 

Tako lukovićevski uvežbani, napravili smo tekst “Sukob policije i vojske”, na osnovu onoga što smo neposredno videli i čuli, dakle, ne uz pomoć udbaški omiljenih “neimenovanih izvora bliskih mraku mrakova”. Svaka reč, pa i naslov koji privlači čitalačku publiku, dobro su promišljeni i istinito prikazani, uključujući mešanje vojnog resora, što smo zaključili na osnovu pojave “oficira s ružom” i njhove “verbalne diferencijacije” od redovnih snaga MUP na ulicama Beograda u opsadnom stanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...