Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne znam baš kako ovo da shvatim, kao najavu otkazivanja Prajda, ili pak samo uvid u to sa kakvim dušmanima AleVu ima posla i na šta su oni sve spremni, i kakvu pn žrtvu zapravo podnosi za nas.

Link to comment

Ne znam baš kako ovo da shvatim, kao najavu otkazivanja Prajda, ili pak samo uvid u to sa kakvim dušmanima AleVu ima posla i na šta su oni sve spremni, i kakvu pn žrtvu zapravo podnosi za nas.

 

Kakva god namera bila, naslov i fotografija ne ukazuju na težnju ka toleranciji različitosti. 

Link to comment

Kakva džukela, slošilo mi se.

 

To je...ne mogu.

 

Vrlo sam svestan da je manje od dva zla i dalje zlo, ali ne treba zaboraviti da ni odvratni Kurir više nije homofoban i nacionalistički.

Edited by Lrd
Link to comment

kad vec trazis, evo ti jedan citat:

 

to je baš ono o čemu govorim i tada su bili opozicija ali nije bilo finalnog proizvoda belolistićarskih genija da im ukida slobodu govora  :fantom:

Link to comment

to je baš ono o čemu govorim i tada su bili opozicija ali nije bilo finalnog proizvoda belolistićarskih genija da im ukida slobodu govora  :fantom:

 

Šta ti hoćeš da kažeš? Da je za vreme Tadićeve vladavine postojala sloboda govora? Pa nemoj me zasmejavati.

Link to comment

Blicu smeta gnusna sirotinja.

 

Kako izgleda kada nekultura stane na put kulturi svedoci smo skoro svakog dana. U prevozu, u školi, u prodavnici, na ulici, u bioskopu, na stadionu... A kako izgleda kad se nekultura i fizički ispreči kulturi možete da vidite svakog dana ispred Bitef teatra, i to usred održavanja jedne od najznačajnijih kulturnih manifestacija u zemlji - internacionalnog BITEF festivala.

Đubre, polovna odeća, obuća, krpe, kese, razbacane stvari, gladne mačke i ptice, dočekaće Beograđane i njihove goste koji su kupili karte za predstave u Bitefu jer je divlja pijaca, udaljena samo desetak koraka od Bajlonija, bukvalno došla do ulaza u BITEF teatar.

Ružna i slika neprimerena gradu u kojem se mnogi trude da on postane kulturna prestonica naše zemlje, ali i regiona.

Pozvali smo komunalnu policiju i pitali kada su bili u akciji kod Bajlonijeve pijace, odnosno na ovom Skveru Mire Trailović.

Rekli su nam da svakog prepodneva vode bitku sa uličnim prodavcima ispred ulaza u Bitef teatar, ali da su oni neumorni.

- Dolazimo tu bukvalno svakog dana sa "Gradskom čistoćom" i pišemo kazne tim prodavcima ili im oduzimamo robu. Međutim, čim nam vide leđa, oni se vrate. Neki procene da im je roba jeftinija od kazne pa samo pobegnu. Opština Stari Grad organizovala je i kamion pa smo odatle odnosili i svo smeće koje se nakupi, ali problem i dalje postoji - kažu u Komunalnoj policiji.

 

Link to comment

Prema Tanjugovoj vesti koju prenosi Blic, posredno (preko druge firme), Kurir je pokazao namere (slanjem pisma o namerama Agenciji za privatizaciju) za kupovinom Politike.

Iako ostaje pomalo nejasno ko je zaista (trenutno) vlasnik Politike i koliki je preostali drzavni deo, sve vodi ka tome da ovo zlo nece stati dok od svega sto je imalo bilo kakav (pozitivni i negativni svejedno je) novinarski predznak u Srbiji ne bude ostao samo prah i pepeo.

Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...