Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ni u Miloševićevo vreme se nisam osećala ovako izopšteno, ne mogu da svarim mogućnost da se u ovoj zemlji većina ljudi prima na Vučićevu (eeej, Vučićevu) mudastoću (mudojstvo/mudantstvo/mudolikost/mudeštvo, ne znam kako se kaže). 

 

Mudstvo.

 

Retko kad mi fale reči, ali nekako šta god da počnem da pišem o ovome, shvatim da ne mogu na pravi način da izrazim sve to što mislim i osećam.

A kao da ovo nije dosta, onda pogledaš po Tviteru botovske komentare na ovo...

 

...

Link to comment

Mudstvo.

 

Retko kad mi fale reči, ali nekako šta god da počnem da pišem o ovome, shvatim da ne mogu na pravi način da izrazim sve to što mislim i osećam.

A kao da ovo nije dosta, onda pogledaš po Tviteru botovske komentare na ovo...

 

...

Da, mudstvo, to je to  :D

Nije meni problem Vučić, takvih ima koliko ti duša ište, zgranuta sam merom u kojoj ljudi bez vidljivog otpora prihvataju lopate gnojiva kojima ih svakodnevno zatrpava. Botovske komentare se više i ne usuđujem da pratim. 

Link to comment

Na temu vernika, kada sam napušavao AVua burazeru koji je hc fan i redovan glasač a na temu poplava i šta on koji kurac kao premijer ide da deli ćebad i vodu kada to može bilo ko, apsolutno bilo ko, on me pokopao sa: da nije otišao, vi bi rekli što nije otišao, a pošto je otišao ne valja vam što je otišao... I jbg, kako ćeš sa tim argumentima :(

Link to comment

Ni u Miloševićevo vreme se nisam osećala ovako izopšteno, ne mogu da svarim mogućnost da se u ovoj zemlji većina ljudi prima na Vučićevu (eeej, Vučićevu) mudastoću (mudojstvo/mudantstvo/mudolikost/mudeštvo, ne znam kako se kaže). 

 

 

Mudolikost. 

Link to comment

Na temu vernika, kada sam napušavao AVua burazeru koji je hc fan i redovan glasač a na temu poplava i šta on koji kurac kao premijer ide da deli ćebad i vodu kada to može bilo ko, apsolutno bilo ko, on me pokopao sa: da nije otišao, vi bi rekli što nije otišao, a pošto je otišao ne valja vam što je otišao... I jbg, kako ćeš sa tim argumentima :(

Jel' znao da ti objasni otkud novinari sa njim u helikopteru i koliko je ćebadi, vode i namirnica moglo da stane u helikopter umesto novinara?

Mislim, to su gupi argumenti, ali kada se razgovor spusti na taj nivo onda i ti upotrebiš demagogiju.

A njegov tadašnji odlazak u Koceljevu bi mogao da se gleda na taj način na koji ti je on odgovorio da tome nije prednjačio Feketić. Posle Feketića vrlo je jasno da je epizoda u Koceljevi samo nastavak demagogije, a ne stvarna briga za narod.

Link to comment

Jel' znao da ti objasni otkud novinari sa njim u helikopteru i koliko je ćebadi, vode i namirnica moglo da stane u helikopter umesto novinara?

Mislim, to su gupi argumenti, ali kada se razgovor spusti na taj nivo onda i ti upotrebiš demagogiju.

 

Jbg, tu negde izgubim volju da objašnjavam, pomislim da je čovek beznadežan, dođe mi samo da kažem "jbg, kad si glup ko kurac". 

Link to comment

Upravo ovakve stvari bi mogle da pokopaju svaki pokušaj suprotstavljanja politici štednje, žrtvovanju itd. Da prvi koji se pojave kao opozicija - DS, LDP-frakcije ili neki "vanparlamentarni" sa manje-više istom ideologijom - krenu da kukaju o narodu koji je glasao za Vučića i povlače neke podele između glasača i njih. Tanka je linija između toga (ovoga sa "izopštenošću" i sl) i kenjanja po narodu. Uopšte ne vidim šta ima toliko da zaprepašćuje oko (trenutne) podrške Vučiću, pogotovo imajući u vidu specifičnosti Srbije i toga kako je Vučić došao na vlast (sa "narodnjačkim" imidžom i poverenjem EU gazda - što je moćna kombinacija u ovom trenutku). Rodiće se polako otpor, mere štednje tek dolaze, samo da sama ideja ne bude diskreditovana i da svako suprotstavljanje Vučiću ne bude povezivano sa onima koji dele ljude na Novosti i Danas ili govore kako su radnici doveli Slobu na vlast i sl. A to može lako da se desi i da vlast to iskoristi i predstavi kao sukob "narodnjaka" i "antinarodnjaka", pa da opozicija prihvati takvu etiketu i još gradi svoj identitet na njoj.

Link to comment

Nije bas ova tema pravo mesto za ovu vest ali ipak...

 

 

 

SAOPŠTENJE MAGAZINA TABLOID

 
POLICIJA ZATVORILA ŠTAMPARIJU GRAFOPRODUKT
 
Redakcija Magazina Tabloid obaveštava javnost da je danas, 18. septembra 2014. godine, Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije donelo rešenje o zabrani rada štamparije GRAFOPRODUKT iz Novog Sada, koja je poslednjih 9 godina štampala naš magazin, i pored svih pretnji kojima je bila izložena, kao i njen vlasnik g. Nebojša Radenović.
 
Zabrana rada usledila je po nalogu ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića, jer je naš magazin raskrinkao njegovo falsifikovano školovanje (diploma, doktorat, kupovinu kuća i nekretnina...).
 
Zabranu štampanja našeg lista je najavila Ljiljana Smajlović, glavni urednik POLITIKE i predsednica Udruženja novinara Srbije, nedavnim napadom na naš list, iz privatnih razloga, a očigledno po nalogu premijera Aleksandra Vučića.
 
Molimo sve medije da objave da čitaoci našeg magazina ubuduće mogu da čitaju naše izdanje u elektronskoj formi, na sajtu www.magazin-tabloid.com.
 
Zamenik glavnog urednika
 
Milan Malenović
 

 

 

 

Saopštenje za javnost

 
Beograd, 17. Septembar 2014. godine
 
Redakcija Magazina Tabloid (www.magazin-tabloid.com) prinuđena je da se obrati javnosti i međunarodnim institucijama, jer je, po naređenju ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića, izvršen udar na štampariju GRAFOPRODUKT iz Novog Sada i njenog vlasnika Nebojšu Radenovića (063 500-172) i da su sve raspoložive inspekcije upućene iz Beograda u štampariju, da od vlasnika zahtevaju da prestane sa štampanjem Magazina Tabloid, ili će u protivnom zatvoriti štampariju.
 
Napominjemo da je štampariju pre nekoliko godina obezbeđivala i policija, jer je vlasniku prećeno paljenjem štamparije, zbog štampanja našega lista, i da je svakodnevno izložen posetama inspekcija i policije, radi kontrole poslovanja.
 
Razlog je pisanje o falisfikovanju diplome i doktorata i materijalnom bogaćenju ministra policije Stefanovića.
 
Sasvim je izvesno da će zatvoriti štampariju, kojoj smo unapred platili štampanje, a da NIJEDNA DRUGA ŠTAMPARIJA NE SME DA NAS ŠTAMPA, MADA UNAPRED PLAĆAMO ŠTAMPANJE.
 
Molimo Vas da izvršite pritisak na premijera Vučića, i ograničite njegov teror i despotiju.
 
Zahvaljujemo na Vašem angažovanju
 
Redakcija Magazina Tabloid
 
Zamenik glavnog urednika
 
Milan Malenović
 
Link to comment

kao što rekosmo tabloid je jedino opoziciono glasilo i uopšte ne treba slušati građaniste koji su doveli Cenzuru na vlast kada kenjkaju i ufkaju kako brkić nije baš pc te da ga ne citiramo iz tog razloga   :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

kao što rekosmo tabloid je jedino opoziciono glasilo i uopšte ne treba slušati građaniste koji su doveli Cenzuru na vlast kada kenjkaju i ufkaju kako brkić nije baš pc te da ga ne citiramo iz tog razloga   :fantom:

 

kad vec trazis, evo ti jedan citat:

 

 

Prva supruga predsednika Tadića, postala je monahinja u Pećkoj patrijaršiji. Ubila se prošle godine, od posledica braka sa Borisom. Drugu suprugu, Tatjanu Rodić, Boris često prebije na mrtvo.

Link to comment

Odvratno je, ali teško je ne nasmejati se - često je prebije na mrtvo, jbt! :lolol:

 

To kao 4 Yorkshirmen, kad kaže, kad smo bili mali, otac bio došao s posla i mačetom nas presekao na pola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...