Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nema ali. Ako udješ u to kolo najebo si i to ovi u Danasu sigurno znaju. Odgovara nekom Bogosavljeviću, a nisam pročitao na šta odgovara.

 A okej, da, ako je polemika onda su možda stvarno pustili po automatizmu, oni u principu puštaju svakome da odgovori. Nisam shvatio da je odgovor u pitanju.

Link to comment

 A okej, da, ako je polemika onda su možda stvarno pustili po automatizmu, oni u principu puštaju svakome da odgovori. Nisam shvatio da je odgovor u pitanju.

Nesporazum. Ovo sa odgovorom se odnosilo na Politiku.

Link to comment

danas pusta kaica kao sto politika pusta npr. danicu popovic.

da pokazu sirinu™ urednistva.

jedino je problem sto sa neke imaginarne pro-vladine polemicke strane, nema nikoga osim andjelkovica i kaica.

Link to comment

danas pusta kaica kao sto politika pusta npr. danicu popovic.

da pokazu sirinu™ urednistva.

jedino je problem sto sa neke imaginarne pro-vladine polemicke strane, nema nikoga osim andjelkovica i kaica.

Ima u Dijalogu svega.

Link to comment

Nesporazum. Ovo sa odgovorom se odnosilo na Politiku.

 

Aha, to za Među nama. A u vezi s čim odgovara tom liku? (Slutim da je ono u vezi s Ukrajinom i EU - ako je to, onda je jasno što su ga bacili u Među nama, tu tera antinacionalističku priču).

Link to comment

Aha, to za Među nama. A u vezi s čim odgovara tom liku? (Slutim da je ono u vezi s Ukrajinom i EU - ako je to, onda je jasno što su ga bacili u Među nama, tu tera antinacionalističku priču).

O srpskom nacionalizmu je reč, ali kao što sam rekao nisam pročitao tekst na koji se referiše.

Link to comment

Ima u Dijalogu svega.

 

pa da, bili oni genijalci 'trećesrbijanci' onoliko puta i još tako neki slični...

 

toj njihovoj Dijalog rubrici bi više odgovarao neki naziv sa "sponzorski" u sebi....

Link to comment

Inače, prvo sam se malo začudio otkud Kaić u Danasu, a onda je neko sa tivtera prokomentarisao nešto u fazonu - pa možda im sad oproste onih pet miliona, pa mi se solidnim zakašnjenjem upalila sijalica.

 

Ih, pa ne vredi Kaic valjda 5 miliona. 

 

Sto se tice stila, on iovako mora to da zakukulji, inace se ceo jedan pasus svodi na 'zbog lazi na tviteru i na stranicama dnevnog lista Danas [tiraz, dajboze, 3000] istina vlade nikako ne moze da se probije, ljudi vise veruju kolumni Tatjane Mandic Rigonat i tvitovima Vesne Pesic nego Dnevniku RTS-a i profesionalno vodjenim intervjuima Dragana J Vucicevica.'

Edited by reg
Link to comment

:lolol:

 

Ali mi je potpuno super kako potpuno proizvoljno i ničim izazvano ubacuje filozofsku temrinologiju u tekst, naravno, bez ikakvog smisla. Obrati pažnju na ovo:

 

 

 

Pritom ono što je hteo da kaže je da se ne slaže sa stavom voditeljke. Ali, ne, horizont smisla, jbt!

kod njega je horizontala smisla u pitanju.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Ja sam se nekoliko puta vratio na deo u kome se naslađuje eventualnim ukidanjem Utiska nedelje i Kažiprsta i procenjivao da li u tome ima probnih balona ili pukog principa babe i snivanja. Mislim, znam da je Bebu onaj letošnji Utisak baš zaboleo, ali ovo bi bilo previše čak i za njega. 

Link to comment

Elem ..kad ce vajni RRA da rebne tv stanice koje po vasceli dan reklamiraju e cigarete?Mislim na rozikavo govno i hepi gde voditelji satima nose oko vrata e cigarete i napusavaju se do mile volje.Koliko znam to nije dozvoljeno...

Link to comment

Ja sam se nekoliko puta vratio na deo u kome se naslađuje eventualnim ukidanjem Utiska nedelje i Kažiprsta i procenjivao da li u tome ima probnih balona ili pukog principa babe i snivanja. Mislim, znam da je Bebu onaj letošnji Utisak baš zaboleo, ali ovo bi bilo previše čak i za njega. 

Ne, sto previse?Pa to je njemu kapric, zajebancija...

Link to comment

Jurodivi Ištvan je zapravo neka varijantaa Dejana Nestorovića - pošalju ga tako malo da se slika sa Oljom i Suzom, i sad nek se one tresu šta to znači. Možda ne znači ništa, možda dete samo lupilo, a opet, možda i znči nešto... Nek se paze u svakom slučaju.

Edited by Turnbull
Link to comment

Jurodivi Ištvan je zapravo neka varijantaa Dejana Nestorovića - pošalju ga tako malo da se slika sa Oljom i Suzom, i sad nek se one tresu šta to znači. Možda ne znači ništa, možda dete samo lupilo, a opet, možda i znči nešto... Nek se paze u svakom slučaju.

ma ako ne shvataju odavno onda gledanje u megafona Kaica je zakasnelo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...