Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ono što ja zaključujem je da se @sloba_milosevic krije među dotičnima:

 

 

 

Tviter postaje "telefonska slušalica" za instantno pražnjenje najgorih osobina javnih ličnosti poput Svetozara Rakovića, Dušana Mašića, Bobana Karovića, Bojana Cvejića, Nikole Tomića, Slaviše Lekića, Vesne Pešić, Ratka Femića, Dragana Janjića, Biljane Srbljanović, Milana Antonijevića, Tatjane Vojtehovski, Zorana Živkovića, Marka Somborca, Bojane Maljević, Dragana Popovića, Dimitrija Vojinova, Jelene Milić, Jovane Gligorijević, Darka Mitrovića, Slobodana Georgijeva i mnogih, mnogih drugih... 

 

Uvek kada te polusvet stavi na spisak onih koji mu smetaju, znaš da ono što radiš ima smisla. Čestitke svima koji su na listi ljudi.

Link to comment

ma to beba na ceduljicama dostavi imena i teze, a onda ovaj majstor pisane reci sedne i zapakuje. kolaborativni zurnalizam, tako reci a i da zaradi platu u bebinom institutu za gubljenje vremena i istrazivanje ruda.

Link to comment

:lolol:

 

Ali mi je potpuno super kako  potpuno proizvoljno i ničim izazvano ubacuje filozofsku temrinologiju u tekst, naravno, bez ikakvog smisla. Obrati pažnju na ovo:

 
Ono što ipak predstavlja nedeljivi ostatak u tom provizorijumu jeste njihov odnos prema gostima u emisiji, a tu se primećuju dva tipa ponašanja u zavisnosti od toga koji je gost u pitanju. Tip A pretpostavlja gosta koji neće biti mnogo prekidan, koji u emisiji neće imati nikakav sukob sa voditeljkom i pred kojim će pitanja biti takva da odgovaraju upravo onome zbog čega je pozvan da priča. Tip B je sušta suprotnost tipu A: To je gost koji je pozvan radi teme koja služi kao paravan da bi se ispitao o stvarima koje bi, da su zvanično predstavljene kao razlozi gostovanja, zvučale neprofesionalno, tendenciozno i lično. To je gost kojem se ne dozvoljava da poentira kako otpočne da govori ono što nije u skladu sa horizontom smisla voditeljke. Izbijanje iz pasivne pozicije i odgovaranje pitanjima tumači se kao agresija, napad na novinarsku slobodu uređivanja i samim tim izokreće u nemoć gosta i podsmeh onog odjednom nimalo običnog građanina. - See more at: http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/izopaceni_rezim_rada.46.html?news_id=287967#sthash.ym5tUmDf.dpuf

 

 

Pritom ono što je hteo da kaže je da se ne slaže sa stavom voditeljke. Ali, ne, horizont smisla, jbt!

Edited by Turnbull
Link to comment

Nisam stigao danas da uzmem novine, jel' sve ono na netu izaslo i u stampanom izdanju?

 

nije naravno, nema tako debelih novina.... nije mogla Politika da se izbori sa tim, de će onda mučeni Danas...

Link to comment

ma to beba na ceduljicama dostavi imena i teze, a onda ovaj majstor pisane reci sedne i zapakuje. kolaborativni zurnalizam, tako reci a i da zaradi platu u bebinom institutu za gubljenje vremena i istrazivanje ruda.

pa znam bre, ja razumem da lebac mora da se jede, ali shta fali prostoproshirenim rechenicama? shta fali da ti misao sledi neki tok? ovaj baja divergira na 50 strana u istom trenutku, koje su shanse da zna gde je poshao. normalnom mozgu se razvedu hemisfere posle prvog pasusa :blink:

Link to comment

pa znam bre, ja razumem da lebac mora da se jede, ali shta fali prostoproshirenim rechenicama? shta fali da ti misao sledi neki tok? ovaj baja divergira na 50 strana u istom trenutku, koje su shanse da zna gde je poshao. normalnom mozgu se razvedu hemisfere posle prvog pasusa :blink:

 

što više i konfuznije napišeš, budeš veći intelektualac!

kao braća Bogdanoff.....

Link to comment

Inače, prvo sam se malo začudio otkud Kaić u Danasu, a onda je neko sa tivtera prokomentarisao nešto u fazonu - pa možda im sad oproste onih pet miliona, pa mi se solidnim zakašnjenjem upalila sijalica.

Link to comment

Inače, prvo sam se malo začudio otkud Kaić u Danasu, a onda je neko sa tivtera prokomentarisao nešto u fazonu - pa možda im sad oproste onih pet miliona, pa mi se solidnim zakašnjenjem upalila sijalica.

Ni na mom horizontu smisla se nije ukazala ta mogućnost, iako sam se pitala kako je dopro do Danas-a. 

Link to comment

Ne verujem u tu priču. Inače u Politici se Kajić mačuje sprat ispod u rubrici "medju nama".

 

Možda si u pravu, ali, ali...

 

A inače za Politiku - šta su mu prebacili u Među nama? Odgovor Škoru? Ili nešto drugo?

Link to comment

Možda si u pravu, ali, ali...

 

A inače za Politiku - šta su mu prebacili u Među nama? Odgovor Škoru? Ili nešto drugo?

Nema ali. Ako udješ u to kolo najebo si i to ovi u Danasu sigurno znaju. Odgovara nekom Bogosavljeviću, a nisam pročitao na šta odgovara.

Link to comment

pa znam bre, ja razumem da lebac mora da se jede, ali shta fali prostoproshirenim rechenicama? shta fali da ti misao sledi neki tok? ovaj baja divergira na 50 strana u istom trenutku, koje su shanse da zna gde je poshao. normalnom mozgu se razvedu hemisfere posle prvog pasusa :blink:

 

kako sta fali? pa kako mislis da ce beba da odobri tekst? mora da bude kompleksno, sinapsno i intelektualno kao nekad sto je bilo, da ga on prvi licno ne razume do kraja da bi tako bio siguran da je do jaja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...