Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Mislim da je ona tako formulisala pitanje, što je (po meni) još gore.

 

 

 

Evo, našao sam originalno pitanje,  "“Da li ste ikada doživeli orgazam sa ocem?”

Edited by Jeremija
Link to comment

 

Mislim da si promasio...

Pitala je o orgazmu tokom incesta...

A da ne pricam o pricanju zavijenom u oblandu nagradne igre...

 

Svejedno, to su realne stvari koje se dešavaju, neće nikome pasti kruna s glave zato što je morao da čuje nešto neprijatno što se ljudima dešava svakog dana.  Što više se zna to je bolje,  Pinkov senzacionalizam je tu kolateralna šteta

 

Što se tiče emisije, žena je očigledno imala potrebu da podeli muku sa nekim, čim se prijavila za emisiju. Ne mogu da znam kako je to, ali mogu da pretpostavim da je jedna od najgorih stvari ćutanje i pravljenje da je sve u redu. Verovatno nije imala bolji način da dobije bar neko priznanje da je žrtva

 

Link to comment

Vojtehovski je nehotice reaktuelizovala pitanje koje je jos Pekinpo postavio sa scenom silovanja u kojoj se cini da zrtva uziva u Psima od slame. Doduse na mnogo banalniji nacin

Link to comment

Svejedno, to su realne stvari koje se dešavaju, neće nikome pasti kruna s glave zato što je morao da čuje nešto neprijatno što se ljudima dešava svakog dana. Što više se zna to je bolje, Pinkov senzacionalizam je tu kolateralna šteta

 

Što se tiče emisije, žena je očigledno imala potrebu da podeli muku sa nekim, čim se prijavila za emisiju. Ne mogu da znam kako je to, ali mogu da pretpostavim da je jedna od najgorih stvari ćutanje i pravljenje da je sve u redu. Verovatno nije imala bolji način da dobije bar neko priznanje da je žrtva

 

Jedino što su ovi koji su radili emisiju išli po raznim ustanovama i raspitivali se za "slučajeve" ... A onda kontaktirali ljude.

Ali važno je da se priča...

Link to comment

Ma da, apsolutno treba pitati žrtve silovanja da li su imale orgazam prilikom silovanja, to je veoma bitno. Trebalo bi da ode i korak dalje pa da nadje one koje su ostale trudne kao posledica silovanja, pa da ih pita kako i zašto nisu koristile kontracepciju i da li su svesne da time doprinose porastu broja neželjenih trudnoća?

 

Jebote, kakvih sve likova ima.................

Link to comment

 Svejedno, to su realne stvari koje se dešavaju, neće nikome pasti kruna s glave zato što je morao da čuje nešto neprijatno što se ljudima dešava svakog dana.  Što više se zna to je bolje,  Pinkov senzacionalizam je tu kolateralna šteta

 Što se tiče emisije, žena je očigledno imala potrebu da podeli muku sa nekim, čim se prijavila za emisiju. Ne mogu da znam kako je to, ali mogu da pretpostavim da je jedna od najgorih stvari ćutanje i pravljenje da je sve u redu. Verovatno nije imala bolji način da dobije bar neko priznanje da je žrtva

ma de bre. sirotinja došla za pare, ovi majmuni to naravno eksploatisali.

 

ta cela emisija je verovatno jedna od najbolesnijih pojava na televiziji.. baš su tražili ljude sa oštećenim životima čije bi probleme iznosili na teveu za novac. 

 

 

 

Jedino što su ovi koji su radili emisiju išli po raznim ustanovama i raspitivali se za "slučajeve" ... A onda kontaktirali ljude.

Ali važno je da se priča...

:frust:

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...